Moje konto

paracetamol

74 produkty z 12 sklepów

strona 1 z 4

METAFEN x 20 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent POLFA Postać tabletki

… grypy przez jego działanie przeciwgorączkowe. Szczególnie polecany do zwalczania gorączki w przebiegu przeziębienia, zakażeń wirusowych i innych chorób. Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Sposób stosowania leku Metafen: Lek przeznaczony … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

Apap Extra 10 tabl. CC

w kategorii Tabletki na kaca

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków. Podczas leczenia zydowudyną. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. - Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Zachować szczególną ostrożność stosując APAP Extra jeśli: Stosowanie preparatu przez osoby z niewydolnością wątroby, nadużywające … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

Apap Extra 24 tabletek

w kategorii Tabletki na kaca

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków. Podczas leczenia zydowudyną. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. - Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Zachować szczególną ostrożność stosując APAP Extra jeśli: Stosowanie preparatu przez osoby z niewydolnością wątroby, nadużywające … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Paracetamol tabletki 0,5 g 50 sztuk (Polfa Ło;dź)

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent AFLOFARM Postać tabletki

… u chorych głodzonych. Interakcje: Paracetamol nasila działanie doustnych środków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Łączne podawanie paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek. Salicylamid wydłuża czas wydalania paracetamolu. Rifampicyna, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne i inne leki indukujące enzymy mikrosomalne … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 67%

Tabcin Trend kaps.x 12

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent Bayer Postać kapsułki

… (zydowudyna) - u pacjentów z wrodzonym niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej; (ryzyko wystąpienia anemii hemolitycznej); - u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby i nerek. Dawkowanie: Dorośli i młodzież (od 15 roku życia): Połknąć dwie kapsułki popijając niewielką ilością wody. Powyższą dawkę można przyjmować co 4 godziny, jednak nie częściej niż 3 razy na … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

SOLPADEINE 12 tabletek musujących

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… i stany grypopodobne. Preparat Solpadeine posiada potwierdzone skuteczne działanie w zapobieganiu i zwalczaniu bólu migrenowego Lek przydatny w przypadku nadwrażliwości na salicylany (zwłaszcza astma aspirynowa) lub gdy salicylanów nie można ich stosować z innych względów. Sposób stosowania Solpadeine : Tabletki musujące rozpuścić w letniej wodzie. Nie należy przekraczać dawki 8 tabletek … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

SOLPADEINE 12 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… działanie przeciwbólowe i przeciwkaszlowe. Początek działania leku wynosi od 30-60 minut po zażyciu a całkowity czas działania do 4 godzin. Sposób użycia: Solpadeine kapsułki należy stosować doustnie. Dorośli: Dwie kapsułki do 4 razy na dobę, jeśli jest to konieczne i nie częściej niż co cztery godziny. Nie wolno przekroczyć dawki 8 kapsułek w ciągu 24 godzin. Przeciwskazania:Nie … SZCZEGÓŁY →

APAP 6 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… nasilenie objawów choroby, dlatego warto zwrócić uwagę jaki lek jest przyjmowany. Zastosowaną w leku APAP substancję aktywną – paracetamol – cechuje rzadkość reakcji alergicznych (w tym skurczów oskrzeli) występujących po jego przyjęciu.APAP mogą stosować nawet osoby z nadciśnieniem, bo nie zmienia ciśnienia krwi.APAP jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 26%

Codipar, 500 mg, tabl.,24 szt,blistry

w kategorii Pozostałe leki chorób stawów i kości

Producent glaxosmithkline pharmaceuticals s.a. Postać tabletki

… po około 30-60 min, przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych, w około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 1-3 h, ale w przypadku pacjentów z niewydolnością wątroby może być przedłużony do ponad 4 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje indukcję enzymów mikrosomalnych wątroby; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 53%

Codipar tabl. 0,5 g 50 tabl.

w kategorii Pozostałe leki chorób stawów i kości

Producent glaxosmithkline pharmaceuticals s.a. Postać tabletki

… stosować więcej niż 8 tabletek na dobęMaksymalna dawka dobowa paracetamolu dla dorosłych podczas leczenia krótkotrwałego wynosi 4 g, a podczas leczenia długotrwałego 2,6 g.Zazwyczaj u dzieci w wieku 6 - 12 lat stosuje się 1/2 tabletki co 4 do 6 godzin, nie częściej niż 4 razy na dobę.Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.Maksymalna dawka dobowa wynosi 65 mg/kg masy ciała.Paracetamolu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

Panadol Extra tabl.powl. 0,5g+0,065g 12 tabl.

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent SMITHKLINE BEECHAM CONSUMER H.GSK Postać tabletki

… 2 (COX-2) w mózgu i w rdzeniu kręgowym, enzymu odpowiedzialnegoza syntezę prostaglandyn. Paracetamol nie wykazuje działania przeciwzapalnegoponieważ praktycznie nie hamuje aktywności cyklooksygenaz i syntezyprostaglandyn w tkankach obwodowych. Nie uszkadza błony śluzowej żołądka. Niehamuje agregacji płytek krwi i nie wpływa na proces krzepnięcia. Drugi zeskładników preparatu to kofeina. … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol Hasco tabl.powl. 0,5 g 15 tabl.

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. Postać tabletki

… i przeciwgorączkowy, szczególnie przydatny dla osób uczulonych na salicylany.DawkowanieDorośli: 1 tabletka co 3-4 godziny.Maksymalna dawka dobowa przy stosowaniu krótkotrwałym nie powinna przekraczać 8 tabletek na dobę, a przy długotrwałym 5 tabletek na dobę.DziałaniePrzecwibólowe i przeciwgorączkoweDziałania niepożądaneUczulenie na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub … SZCZEGÓŁY →

Panadol extra x 24

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… bólach kostnych, stawowych i mięśniowych- bólach menstruacyjnych.Preparat Panadol Extra może być stosowany w: - przeziębieniach,- stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo. Przeciwwskazania: nie należy stosować preparatu Panadol Extra u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub kofeinę. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 37%

Paracetamol Polfa-Łódź tabl. 0,5 g 6 tabl. (blister)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA-ŁÓDŹ S.A. Postać tabletki

… na salicylany.Wskazania:• bóle głowy,• bóle stawów i mięśni,• bóle miesiączkowe,• po urazach i zabiegach,• gorączkach np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.DawkowanieDorośli: 1 tabletka co 3-4 godziny.Maksymalna dawkadobowa przy stosowaniu krótkotrwałym nie powinna przekraczać 8 tabletekna dobę, a przy długotrwałym 5 tabletek na dobę.DziałanieParacetamol posiada … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol Aflofarm tabl. 0,5 g 10 tabl. (blister)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Postać tabletki

… salicylany.DawkowanieDorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1-2 tabletki jednorazowo. Zwykle stosuje się 1 tabl. 4 razy na dobę, co 4-6 godz. Dzieci od 6 do 12 lat: Jednorazowo 1/2 tabl. Dawkę można powtarzać co 4-6 godz., nie częściej niż 4 razy na dobę. Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat.DziałanieParacetamol posiada działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.Działania niepożądaneUczulenie … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol Aflofarm tabl. 0,5 g 20 tabl. (2 blist.po 10 szt.)

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Postać tabletki

… przydatny dla osób uczulonych na salicylany.DawkowanieDorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1-2 tabletki jednorazowo. Zwykle stosuje się 1 tabl. 4 razy na dobę, co 4-6 godz. Dzieci od 6 do 12 lat: Jednorazowo 1/2 tabl. Dawkę można powtarzać co 4-6 godz., nie częściej niż 4 razy na dobę. Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat.DziałanieParacetamol posiada działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.Działania … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol tabl.500mg x 20 /Polfa Lodz

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent Polfa Łódź Postać tabletki

… u chorych głodzonych. Interakcje: Paracetamol nasila działanie doustnych środków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Łączne podawanie paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek. Salicylamid wydłuża czas wydalania paracetamolu. Rifampicyna, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne i inne leki indukujące enzymy mikrosomalne … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 50%

Apap 12 tabletek

w kategorii Tabletki na kaca

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… substancji przeciwbólowych. APAP jest lekiem bezpiecznym dlatego może być stosowany również przez osoby: z chorobą wrzodową, bo nie podrażnia żołądka. z alergią, bo ryzyko powikłań alergicznych jest małe. z nadciśnieniem, bo nie zmienia ciśnienia krwi. z cukrzycą, bo nie zawiera cukrowej otoczki. prowadzące samochody, bo nie zaburza koncentracji. przyjmujące inne leki. Skład … SZCZEGÓŁY →

Codipar tabletki 0,5 g 6 sztuk

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent MEDAGRO INTERNATIONAL SP. Z O.O. Postać tabletki

… stosować więcej niż 8 tabletek na dobęMaksymalna dawka dobowa paracetamolu dla dorosłych podczas leczenia krótkotrwałego wynosi 4 g, a podczas leczenia długotrwałego 2,6 g.Zazwyczaj u dzieci w wieku 6 - 12 lat stosuje się 1/2 tabletki co 4 do 6 godzin, nie częściej niż 4 razy na dobę.Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.Maksymalna dawka dobowa wynosi 65 mg/kg masy ciała.Paracetamolu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 29%

Codipar 500 czop.doodbyt. 0,5 g 10 czop.

w kategorii Czopki przeciwbólowe

Producent GLAXO WELLCOME S.A.

… inne składniki preparatu, ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek oraz w przypadku uzależnienia od alkoholu.Działanie: CODIPAR jest lekiem zawierającym paracetamol, ktory działa przeciwbolowo i przeciwgorączkowo. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego.Dawkowanie/Sposob użycia: Lek podaje się doodbytniczo. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat 1 czopek 4 - 6 razy na dobę (nie stosować … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%