Moje konto

paracetamol

80 produktów z 11 sklepów

strona 1 z 4

Paracetamol tabletki 0,5 g 50 sztuk (Polfa Ło;dź)

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent AFLOFARM Postać tabletki

… u chorych głodzonych. Interakcje: Paracetamol nasila działanie doustnych środków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Łączne podawanie paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek. Salicylamid wydłuża czas wydalania paracetamolu. Rifampicyna, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne i inne leki indukujące enzymy mikrosomalne … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 56%

BIOFARM PARACETAMOL 500 mg 20 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent BIOFARM Postać tabletki

… u chorych głodzonych. Interakcje: Paracetamol nasila działanie doustnych środków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Łączne podawanie paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek. Salicylamid wydłuża czas wydalania paracetamolu. Rifampicyna, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne i inne leki indukujące enzymy mikrosomalne … SZCZEGÓŁY →

Tabcin Trend kaps.x 12

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent Bayer Postać kapsułki

… (zydowudyna) - u pacjentów z wrodzonym niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej; (ryzyko wystąpienia anemii hemolitycznej); - u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby i nerek. Dawkowanie: Dorośli i młodzież (od 15 roku życia): Połknąć dwie kapsułki popijając niewielką ilością wody. Powyższą dawkę można przyjmować co 4 godziny, jednak nie częściej niż 3 razy na … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 39%

METAFEN x 20 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent POLFA Postać tabletki

… grypy przez jego działanie przeciwgorączkowe. Szczególnie polecany do zwalczania gorączki w przebiegu przeziębienia, zakażeń wirusowych i innych chorób. Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Sposób stosowania leku Metafen: Lek przeznaczony … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

PARACETAMOL zawiesina 150 g

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent HASCO-LEK

… osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 30-60 min. Przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych. W około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 2-3 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych. Jest wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cystenią. Sposób użycia:Doustnie. Niemowlęta … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 38%

SOLPADEINE 12 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… działanie przeciwbólowe i przeciwkaszlowe. Początek działania leku wynosi od 30-60 minut po zażyciu a całkowity czas działania do 4 godzin. Sposób użycia: Solpadeine kapsułki należy stosować doustnie. Dorośli: Dwie kapsułki do 4 razy na dobę, jeśli jest to konieczne i nie częściej niż co cztery godziny. Nie wolno przekroczyć dawki 8 kapsułek w ciągu 24 godzin. Przeciwskazania:Nie … SZCZEGÓŁY →

Apap Extra 24 tabletek

w kategorii Tabletki na kaca

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków. Podczas leczenia zydowudyną. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. - Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Zachować szczególną ostrożność stosując APAP Extra jeśli: Stosowanie preparatu przez osoby z niewydolnością wątroby, nadużywające … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Panadol extra x 24

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… bólach kostnych, stawowych i mięśniowych- bólach menstruacyjnych.Preparat Panadol Extra może być stosowany w: - przeziębieniach,- stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo. Przeciwwskazania: nie należy stosować preparatu Panadol Extra u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub kofeinę. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

EFFERALGAN Z VITAMINĄ C 20 tabletek musujących

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent A&D PHARMA Postać tabletki

… (3g) na dobę. Jednak w przypadku nasilonego bólu dawkę można zwiększyć do maksymalnej dobowej dawki 12 tabletek (4g) na dobę. Dzieci: dawkę ustala się na podstawie masy ciała dziecka. Zalecana dawka dobowa paracetamolu wynosi około 60mg/kg/mc/dobę, należy ją podawać w 4 do 6 dawkach podzielonych, tzn. 15mg/kg mc, co 6 godzin lub 10mg/kg mc co 4 godziny. Przybliżony wiek odpowiadający … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

SOLPADEINE 12 tabletek musujących

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GlaxoSmithKline Postać tabletki

… i stany grypopodobne. Preparat Solpadeine posiada potwierdzone skuteczne działanie w zapobieganiu i zwalczaniu bólu migrenowego Lek przydatny w przypadku nadwrażliwości na salicylany (zwłaszcza astma aspirynowa) lub gdy salicylanów nie można ich stosować z innych względów. Sposób stosowania Solpadeine : Tabletki musujące rozpuścić w letniej wodzie. Nie należy przekraczać dawki 8 tabletek … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%

Paracetamol BIOFARM tabl. 0,5 g 6 tabl.

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent BIOFARM SP.Z O.O. Postać tabletki

… Przeciwwskazania: Uczulenie na paracetamol lub inne składniki leku oraz ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Nie zaleca się stosowania paracetamolu w pierwszych trzech miesiącach ciąży. Nie można go stosować po nadużyciu alkoholu oraz w sytuacjach uzależnienia od alkoholu Zalecane środki ostrożności i ostrzeżenia specjalne: Paracetamol … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 52%

Paracetamol Hasco tabl.powl. 0,5 g 15 tabl.

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. Postać tabletki

… i przeciwgorączkowy, szczególnie przydatny dla osób uczulonych na salicylany.DawkowanieDorośli: 1 tabletka co 3-4 godziny.Maksymalna dawka dobowa przy stosowaniu krótkotrwałym nie powinna przekraczać 8 tabletek na dobę, a przy długotrwałym 5 tabletek na dobę.DziałaniePrzecwibólowe i przeciwgorączkoweDziałania niepożądaneUczulenie na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol Galena syrop 0,12 g/5ml 100 ml

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GALENA" Postać syrop

… paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.DawkowanieU dzieci dawka wynosi 10 do 15 mg/kg mc. co 4 godz. do 4 razy na dobę.DziałanieParacetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.Działania niepożądaneUczulenie na substancję czynną paracetamol lub którykolwiek ze składników pomocniczych.Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.Stosowanie … SZCZEGÓŁY →

Paracetamol tabl.500mg x 20 /Polfa Lodz

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent Polfa Łódź Postać tabletki

… u chorych głodzonych. Interakcje: Paracetamol nasila działanie doustnych środków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Łączne podawanie paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek. Salicylamid wydłuża czas wydalania paracetamolu. Rifampicyna, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne i inne leki indukujące enzymy mikrosomalne … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 50%

Saridon tabl.x 20

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent Bayer Postać tabletki

… uszkodzenia wątroby. Nie należy pić alkoholu podczas stosowania leku Saridon. Zażywanie leku Saridon z innymi lekami Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty. Lekarz powinien zdecydować czy pacjent może stosować lek Saridon jeśli jednocześnie stosuje następujące leki: ryfampicynę, niektóre środki nasenne, … SZCZEGÓŁY →

Efferalgan czop.doodbyt. 0,3 g 10 czop.

w kategorii Czopki przeciwbólowe

Producent UPSA LABORATOIRES

… 150 mg 1–4 ×/d; 4.–9. rż. (15–24 kg mc.) 300 mg 1–4 ×/d. Nie stosować częściej niż co 4 h (w niewydolności nerek co 8 h). Kiedy zachować szczególną ostrożność: Ze względu na ryzyko przedawkowania nie należy jednocześnie stosować innych preparatów zawierających paracetamol. U dzieci do 2. roku życia stosować wyłącznie na zlecenie lekarza. Nie stosować u dzieci z biegunką. … SZCZEGÓŁY →

APAP 100 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… wcześniej,•występuje wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej,•u dzieci w wieku poniżej 12 lat.DawkowanieZazwyczaj stosowana dawka leku Apap to:•Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby).•Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3-4 razy na dobę.Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 5 zł

Paracetamol LGO tabl. 0,5 g 60 tabl.

w kategorii Tabletki przeciwbólowe

Producent MEDICOFARMA S.A. Postać tabletki

… przydatny dla osób uczulonych na salicylany.OpisLek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, szczególnie przydatny dla osób uczulonych na salicylany.DziałanieParacetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.Działania niepożądaneUczulenie na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, pierwszy trymestr … SZCZEGÓŁY →