Moje konto

Podgrzewacze do wosku

Wśród milionów produktów nie znaleźliśmy żadnego, który odpowiadałby Twojemu zapytaniu.

Co teraz?

  • Wpisz inne słowa kluczowe w wyszukiwarce powyżej - może następnym razem się uda
  • Zacznij poszukiwania od strony głównej

O kategorii Podgrzewacze do wosku

Pielęgnacja dla wielu kobiet jest niezmiernie ważna. Wszystkie panie, a także i ponowie pragną wyglądać pięknie, zdrowo i przede wszystkim atrakcyjnie. Ci, którzy chcą pozbyć się nadmiaru włosów ze swego ciała, z pewnością powinni skorzystać z bardzo efektownej metody ich usuwania za pomocą ciepłego wosku. Jednakże, aby podgrzać tego typu substancję, należy mieć odpowiedni do tego sprzęt. Znajdziesz go w kategorii podgrzewacze do wosku. Czołowe firmy takie jak Vanity, Activ, Beauty System, Kosmet, czy Biomag starają się dać produkty trwałe, bezpieczne i nowoczesne.

Każdy, kto szuka trwałego i eleganckiego podgrzewacza do wosku powinien zobaczyć model WH02. Jest to specjalne urządzenie od producenta Biomag. Otwór w obudowie umożliwia podgrzanie wosku w puszce o standardowych wymiarach. Zakres temperatury podgrzewania wosku mieści się w przedziale 60-90oC. Ciężar urządzenia to 1,6kg. Średnica podgrzewanego naczynia nie powinna przekraczać 100 mm. W naszej bogatej ofercie najdziesz także wiele innych, ciekawych produktów. Jednym z nich wyróżniającym się zestaw 31 do depilacji Majorka. Jest to zestaw od firmy kosmetycznej Activ. Jest to doskonały sprzęt, który wykorzystać można zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i też zwykłych domach. Produkty wykonane są z dbałością o szczegóły, a także estetyczny wygląd. Prosta obsługa z pewnością nie sprawi nikomu problemu. W zestawie znajdują się dwa wkłady woskowe, kabel zasilający, wosk naturalny, wosk winny, 20 pasków do depilacji, itd. Sprzęt cechuje się krótkim czasem nagrzewania. Każdy, kto pragnie pozbyć się włosków na dłużej powinien korzystać właśnie z metody depilacji woskiem.

Wiele profesjonalnych firm nie mogłoby funkcjonować bez odpowiedniego sprzętu. Tak też i bywa w przypadku salonów kosmetycznych, gabinetów urody. Jeśli jesteś właścicielem tego miejsca, z pewnością oferta podgrzewaczy do wosku bardzo cię zainteresuje. Przejrzyj poszczególne akcesoria i wybierz te najbardziej ci odpowiadające.

Sprawdź też