Moje konto
  • Preparat na srebrzyki (rybiki cukrowe) GLOBOL-EXPEL! Preparat na srebrzyki (rybiki cukrowe) GLOBOL-EXPEL!

Preparat na srebrzyki (rybiki cukrowe) GLOBOL-EXPEL!

1 oferta z 1 sklepu

Producent GLOBOL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentGLOBOL

Expel firmy GLOBOL - Pułapka na owady biegające - srebrzyki Forma pułapki zapobiega przypadkowemu kontaktowi dzieci i zwierząt z trutkąMożliwość regulowania zamykania  i otwierania pozwala na przedłużenie czasu działania pułapkiPułapka jest łatwa i wygodna w użyciuEstetyczne wykonanie pułapki gwarantuje zachowanie czystości pomieszczeńDziała aż 4 tygodnie Sposób użycia; Wyjac pułapkę z opakowania.

Pułapkę odblokować przekręcając je górną cześć w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.W ten sposób odblokowane zostają boczne otwory , przez które do pułapki trafiać będą owady. Usunąć folię ochronną i przymocować pułapkę do podłoża.

Pułapkę ustawiać w miejscach występowania owadów, na szlakach komunikacyjnych lub w pobliżu ich kryjówek. W przypadku występowania dużej kolonii owadów ustawić kilka pułapek. Specjalna substancja zwabia owady do środka, gdzie wraz z przynętą spożywają trutkę.

Śmierć następuje wkrótce po opuszczeniu pułapki przez owady, dzięki czemu nie dostrzegają one związku między  spożyciem trutki oraz zgonem. Pułapka jest zabezpieczona przed przypadkowym kontaktem oraz dziećmi, nie można jej otworzyć bez użycia siły.

Częstotliwość używania produktu- według potrzeb. Stosować wyłącznie zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na opakowaniu. Przechowywanie ; Przechowywać w suchych i chłodnych pomieszczeniach. Z dala od dzieci.

Nie przechowywać razem z żywnością , napojami, paszami dla zwierząt. Nie wystawiać bezpośrednio na działanie promieni słonecznych oraz innych źródeł ciepła i wilgoci. UWAGA! Na opakowaniu może być opis, iż do zastosowania jest taśma przylepna i że jest ona załączona.

Jest to informacja błędna, do zastosowania nie potrzebna jest taśma,  a informacja jest umieszczona w wyniku błędu drukarskiego.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.