Moje konto
  • Clatronic BR 816 Clatronic BR 816
  • Clatronic BR 816 Clatronic BR 816

Clatronic BR 816

4 oferty z 4 sklepów

Producent Clatronic WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Radio budowlane/warsztatowe Clatronic BR 816

Radio Clatronic BR 816 jest odporne na wstrząsy, wyposażone w regulator głośności, elastyczną antenę oraz uchwyt do przenoszenia. Dzięki złączu Line In ma możliwość odtwarzania mp3. Doskonale sprawdza się w każdym warsztacie czy na budowie.

Dostępny od ręki  ✓

Clatronic BR 816 radio budowlane FM/AM AUX wytrzymałe Wysyłka za darmo od 299 zł!

… rozwiązanie audio dla zajęć o wysokim ryzyku uszkodzenia tradycyjnego radia. Obudowa zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznym (uderzenia, woda, itp.), a zasilanie bateryjne i uchwyt nośny dają pełną mobilność urządzenia. Dzięki tym elementom radio budowlane Clatronic BR 816 to nie tylko najlepsze rozwiązanie na placach budowy, ale również na kempingach lub piknikach.Antena …

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
3857 opinii

Radio CLATRONIC BR 816

Radio CLATRONIC BR 816

Radio CLATRONIC BR 816

Dostępność sprawdź w sklepie →

Radio budowlane Clatronic BR 816 (AUX-IN)

… • Wstrząsoodporne i chronione przed pryskającą wodą • 2 zakresowy tuner (FM/AM) • Złącze AUX-IN: możliwość przewodowego podłączenia urządzeń zewnętrznych np. telefony, tabletu, laptopa, odtwarzacza MP3 itp. • Elastyczna antena • Regulacja głośności • Głośnik: 20W PMPO • Praktyczny uchwyt do przenoszenia • Wskaźnik gotowości do pracy • Zasilanie adapterem AC/DC …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentClatronic

Nie jesteś w stanie funkcjonować bez swojej ulubionej muzyki i słuchania stacji radiowych? Muzyka i informacje czasami potrzebują wsparcia żeby dotrzeć w różne miejsca - pomoże im w tym przenośne radio. Nadaj nowego sensu słuchaniu radia razem z Clatronic BR 816.

Wprowadzenie

Radioodbiorniki to poręczne, małe urządzenia przenośne, zaprojektowane przede wszystkim do słuchania radia. Zasilane są najczęściej bateriami, dzięki temu możesz wziąć je na działkę, na wycieczkę, i słuchać muzyki oraz audycji radiowych w miejscach, bez gniazdka elektrycznego. Jeżeli odbierany sygnał radiowy jest słaby, radioodbiornik daje większą swobodę lepszego ustawienia anteny w celu optymalizacji działania.

Funkcje i specyfikacja

Radioodbiornik może mieć funkcję budzika. Możesz także bezproblemowo podłączyć do niego swoje słuchawki. Radioodbiorniki dostępne na rynku możemy podzielić na dwa rodzaje: analogowe i cyfrowe. W tym pierwszym przypadku, stacje ustawimy ręcznie, za pomocą pokrętła. Zmiany stacji dokonujemy w ten sam sposób. Radia analogowe są proste w użytku, nie wymagają dużego zasilania i są tanie w zakupie. Nowocześniejszym rozwiązaniem jest radio cyfrowe. Strojenie jest automatyczne i najczęściej działa bardzo precyzyjnie. Przy radiach cyfrowych możesz zaprogramować w pamięci swoje stacje radiowe. Zwykle jest ich od 4 do 20. Dzięki przełącznikowi można je bezproblemowo zmieniać, bez potrzeby ciągłego strojenia. Nowoczesne radia cyfrowe, posiadające wyświetlacz często są w stanie pokazywać na nim informacje tekstowe udostępniane przez stację, takie jak bieżąca godzina, nazwa utworu czy wykonawcy. Funkcja ta to RDS i obsługuje tylko fale FM. Każde radio odbiera popularne fale FM i ultrakrótkie UKF. Jeżeli chcesz mieć możliwość odbierania innych fal, np. krótkich AM i SW, średnich AM i MW lub długich AM i LW. Dokładne dane znajdziemy w każdej specyfikacji danego radia.

Dźwięk i zasilanie

Znakomita większość przenośnych radioodbiorników działa w jakości mono. Znaczy to, że posiadają jeden głośnik. W przypadku różnych firm, jakość dźwięku może się znacząco różnić. Jeśli dźwięk ma być dla Ciebie priorytetem, wybierz radiomagnetofon CD lub wieżę hifi. Zasilanie to istotna kwestia w przypadku każdego urządzenia. Zastosowanie w radiach baterii, akumulatorów pozwala na korzystanie ze sprzętu nawet do kilku dni na jednych bateriach. Dzięki możliwości podłączenia do sieci możemy korzystać z radia bez wymiany baterii przez cały czas. Radia tego typu często są w stanie utrzymać stan gotowości nawet przez kilka godzin po odłączeniu źródła energii. Radia cyfrowe dzięki temu nie tracą zapisanych stacji radiowych.

Podsumowanie

Małe i poręczne radyjka mogą wydawać się w dzisiejszych czasach przeżytkiem. Weźmy jednak pod uwagę fakt, że odbiorniki smartfonowe często mają problemy z zasięgiem. Poza tym baterie w takich urządzeniach często nie wytrzymują długiego użytkowania. Rozwiązaniem tego problemu może być na przykład radio Clatronic BR 816, prosty odbiornik, za nieduże pieniądze, który doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i poza nim.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Radio dobrej jakości do użytku w wilgotnym pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu.Mam je tydzień ,na razie działa bez zarzutów ★★★★☆
miki
2013-03-01

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też