Moje konto

Simmeringi

10 produktów

Uszczelka pokrywy zaworów Ajusa 11086700

Szerokość [mm]: 80 Długość [mm]: 435 Masa [g]: 44,001 Jednostka pakowania: 1 SZCZEGÓŁY →

Uszczelka pokrywy zawrów Ajusa 11086600

Szerokość [mm]: 78 Długość [mm]: 435 Masa [g]: 32,641 Jednostka pakowania: 1 SZCZEGÓŁY →

Uszczelka Pokrywy zaworów Ajusa 1074400

Szerokość [mm]: 241 Długość [mm]: 440 Masa [g]: 161,6 Jednostka pakowania: 1 SZCZEGÓŁY →

O kategorii Simmeringi

W samochodach, motocyklach, quadach, itd., często wykorzystywane są części, które po pewnym czasie się zużywają. Tak jest w przypadku różnego rodzaju uszczelnień, podkładek, a także i simmeringów. Jeśli chcesz znaleźć ten ostatni artykuł na łamach naszej porównywarki koniecznie odwiedź kategorię simmeringi. Produkty tutaj się znajdujące na pewno sprostają twym oczekiwaniom. Niezależnie do tego, czy poszukujesz simmeringa o średnicy 20, 30, czy może 100 mm, na pewno znajdziesz go na łamach naszej porównywarki cen i produktów.

Być może do gustu przypadnie ci simmering 15x28x7 nbr. Jest to akcesorium wykonane z kauczuku akrylonitrylowego. Produkt tego typu cechuje się przede wszystkim dobrą odpornością. Artykuł pracować może z rozcieńczonymi kwasami, zasadami. Akcesorium działać może w temperaturach od -30oC do +100oC. Cechuje się wysoką elastycznością i wytrzymałością na zerwanie. Koniecznie sprawdź, czy w twym samochodzie, pojeździe, nie potrzeba wymienić właśnie simmeringu. Różne jego rodzaje znajdziesz na łamach naszej porównywarki. Pamiętaj o tym, by przed dokonaniem zakupu dokładnie sprawdzić wymiary danego akcesorium, a także środowisko, w jakim będzie pracować.

Na poszczególnych zakładkach porównywarki Nokaut.pl znaleźć możesz różnorodne akcesoria z zakresu motoryzacji. Koła, opony, karoserie, kosmetyki samochodowe, sprzęt samochodowy audio/video to tylko niektóre składowe, które wyszukasz u nas. Porównuj, oceniaj, komentuj - to pomoże zarówno tobie, jak i też innym użytkownikom w doborze odpowiednich komponentów do ich samochodów, motocyklów, quadów.

Sprawdź też