Moje konto

Smarownice

10 produktów z 3 sklepów

O kategorii Smarownice

Szukając odpowiednich akcesoriów, które ułatwią nam pracę w warsztacie na pewno zwracamy uwagę na to, aby były one pomocne, a nie wręcz przeciwnie. Jeśli nie chcesz brudzić sobie rąk w czasie nakładania smaru na poszczególne części mechanizmów, spraw sobie profesjonalną smarownicę Pressol, Yato, Italcon, Custor, Toya, czy też smarownicę Bass. Wszyscy ci producenci to uznani na całym świecie wytwórcy cenionych akcesoriów, narzędzi, preparatów, które znajdują się w profesjonalnych warsztatach, a także często w domach prywatnych wielu majsterkowiczów.

Szukasz smarownicy ręcznej, która cię wyręczy w dość nieprzyjemnym nakładaniu smaru? Jeśli tak, to prezentujemy ci produkt smarownica ręczna z dwoma końcówkami i wężykami. Jest to bardzo proste i tanie narzędzie, dzięki któremu nałożysz dowolną warstwę smaru, który jak wiadomo jest niezbędny przy różnego rodzaju naprawach i konserwacjach. W zestawie z totownicą zostały zamieszczone dwa wężyki, które ułatwią ci dojście w różne, nawet najbardziej trudnodostępne miejsca. Smarownica również została wyposażona w dwie końcówki. Jedną z malutkim otworem 2 mm i drugą zwykłą, standardową. Może przyda ci się w twym domowym warsztacie smarownica Yato. Jest to akcesorium wzmocnione i zaopatrzone w wężyk z końcówką sztywną. Pomoże ci w nakładaniu smaru w dowolne miejsca, nawet te najbardziej ukryte. Pojemność smarownicy to 0,5 litra.

Być może wielu mechaników woli stare, sprawdzone metody, jednakże warto iść z duchem czasu i wykorzystywać narzędzia, które ułatwią nam naszą pracę. Może to właśnie smarownica nożna mobilna pomoże ci dojść tam, gdzie zwykłe akcesoria nie dochodzą. Smarownica posiada własny zbiornik smaru na kołach 13 kg. Napęd nożny gwarantuje ci dość spore ciśnienie 200 bar. W czasie wykorzystania sprzętu 2,5 metrowy wąż zakończony sztywną końcówką smarową idealnie dotrze w trudnodostępne miejsca.

Sprawdź też