Moje konto  ▾

Samsung Wave II GT-S8530

Producent SamsungSystem operacyjny dedykowanyRodzaj telefonu z ekranem dotykowymRozdzielczość aparatu 5 MpxFunkcje odtwarzacz MP3Obsługa kart pamięci microSD takRozdzielczość wyświetlacza 800 x 480Pamięć wbudowana 2 GBPamięć RAM do 1 GBKomunikacja 3G, USB WIĘCEJ INFORMACJI ↓

9 ofert z 3 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
System operacyjnydedykowany
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Rozdzielczość aparatu5 Mpx
Funkcjeodtwarzacz MP3
Obsługa kart pamięci microSDtak
Rozdzielczość wyświetlacza800 x 480
Pamięć wbudowana2 GB
Pamięć RAMdo 1 GB
Komunikacja3G, USB

Wyprodukowany przez koncern Samsung sprzęt Wave II GT-S8530 oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjazne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wyświetlacz

Rozdzielczość wyświetlacza na poziomie pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich najważniejszych zakresów łączności. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na GB pamięci. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie dedykowany. Pamięć RAM wynosi w tym modelu GB.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości model dostępny dla Ciebie!

Komunikacja

Nie trać kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi – Samsung Wave II GT-S8530 Ci w tym pomoże! Korzystając z tego urządzenia swobodnie zadzwonisz i wyślesz wiadomość. Urządzenie pomieści wszystkie Twoje najważniejsze kontakty, dzięki czemu zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi Ci osobami.

Multimedia

Odtwarzanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć to tylko niektóre z czynności, które możesz robić na telefonie Samsung Wave II GT-S8530. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Aparat

Wbudowany obiektyw ma Mpix.

Zawartość zestawu

Oprócz urządzenia, w opakowaniu znajdują się wygodne słuchawki oraz przewód do przesyłu danych, zasilacz USB i dokumentacja.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.