Manu

Vidal Sassoon VSIR3455E

Cechy produktu

  • Producent Vidal Sassoon 

Opis

Marzysz o pełnych, długich falach, które będą wyglądały jak naturalne? Model VSIR3455E, lokówka firmy Vidal Sassoon pomoże Ci to osiągnąć. Włosy to nasza wizytówka, dlatego zatroszcz się o ich piękny wygląd i uzyskaj burzę loków z odpowiednio dobranym urządzeniem. Takich fal pozazdrości Ci nie jedna koleżanka.

Właściwości

Szukając właściwej lokówki, zwróć uwagę jakie cechy posiada konkretne urządzenie. Istotne są zarówno moc jak i możliwość regulacji temperatury, lecz przede wszystkim rodzaj i grubość nasadki, dzięki której stworzysz taki skręt włosa, jakiego potrzebujesz.

Nasadki

Wybierając lokówkę, zwróć uwagę na nasadkę urządzenia. To ona jest kluczową częścią, która nada skręt Twoim włosom. Część modeli lokówek mają wymienne nasadki. Aczkolwiek większość umożliwia tylko jeden typ loków. Dlatego zastanów się jaki efekt na włosach pragniesz uzyskać. Im cieńsza nasadka, tym loki będą drobniejsze. Duże, romantyczne fale otrzymasz wybierając szeroką nasadkę.

Podsumowanie

Lokówka to odpowiednie urządzenie dla tych, którym los poskompił naturalnych loków. Nim dokonasz wyboru konkretnego modelu, zastanów się czego oczekujesz od tego urządzenia. Pragniesz szerokich fal, czy drobnych loczków? Spójrz na funkcje lokówki VSIR3455E wyprodukowanej przez firmę Vidal Sassoon. Możliwe, że właśnie ona będzie tą najlepszą dla Ciebie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie