Moje konto
  • Vidal Sassoon VSHA6471E Natychmiastowa wysyłka! Vidal Sassoon VSHA6471E Natychmiastowa wysyłka!

Vidal Sassoon VSHA6471E Natychmiastowa wysyłka!

1 oferta z 1 sklepu

Producent Vidal Sassoon WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentVidal Sassoon

Szukasz urządzenia, dzięki któremu nie tylko wysuszysz włosy, ale także wymodelujesz piękne fale? Dzięki urządzeniu Vidal Sassoon VSHA6471E możesz to łatwo osiągnąć. Zadbaj o włosy już w trakcie suszenia i modeluj je według własnych preferencji. Dobierz urządzenie do rodzaju fal jakie chcesz uzyskać.

Właściwości

Wybierając suszarko-lokówkę otrzymujesz cechy dwóch urządzeń, dzięki czemu pielęgnacja Twoich włosów jest jeszcze lepsza. Zwróć uwagę na funkcje jakie posiada, moc, regulację temperatury i prędkości, rodzaje nasadek, jonizację czy opcję chłodnego nawiewu.

Nasadki

Najistotniejszą częścią urządzenia jest nasadka. To za jej pomocą, uzyskasz wymarzoną fryzurę. Nieraz, suszarko-lokówki wyposażone są w dodatkowe nasadki w postaci szczotek, końcówek prostujących itp., które nadadzą Twoim włosom rozmaite uczesania. Większe nasadki stworzą szersze fale, a z pomocą tych mniejszych uzyskasz drobniejsze loki.

Podsumowanie

Lokówko-suszarka to urządzenie łączące w sobie dwie funkcje – suszenia i kręcenia. Dzięki temu, Twoje włosy są mniej narażone na działanie wysokiej temperatury. Temperatura suszenia jest niższa niż w przypadku lokówek. Jednak skręt stworzony przez suszarko-lokówkę jest delikatniejszy niż ten zrobiony przez lokówkę. Dlatego zastanów się czego chcesz. Dzięki suszarko-lokówce VSHA6471E firmy Vidal Sassoon możesz cieszyć się szybko wymodelowaną burzą loków.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.