Moje konto

Lorus RG213JX9

1 oferta z 1 sklepu

Mechanizm kwarcowy Wodoszczelność 50 m Grubość koperty 8 mm Szerokość koperty 34 mm Rodzaj paska pasek skórzany Rodzaj szkła mineralne Producent Lorus MPN RG213JX9 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

Mechanizmkwarcowy
Wodoszczelność50 m
Grubość koperty8 mm
Szerokość koperty34 mm
Rodzaj paskapasek skórzany
Rodzaj szkłamineralne
ProducentLorus
MPNRG213JX9

Modny i stylowy - tak z pewnością można określić zegarek Lorus Lorus RG213JX9 - Zostań stałym klientem i kupuj jeszcze taniej. Poznaj jego specyfikację, znajdź go u nas w najniższej cenie i kup. Ciesz się nim przez długi czas.

Wygląd

Dobry zegarek musi być też po prostu ładny. Musi pasować do całości kreacji i osoby oraz przyciągać wzrok. Dlatego warto wybrać taki czasomierz, który nie tylko spełni swoje podstawowe funkcje, ale także stanie się modnym dodatkiem do naszego stroju. Kształtna koperta zwraca uwagę i doskonale wygląda na damskim nadgarstku.

Dodatki

Atrakcyjność zegarka Lorus Lorus RG213JX9 - Zostań stałym klientem i kupuj jeszcze taniej z pewnością podwyższają również inne cechy, którymi ten model się charakteryzuje. Mechanizm jest dobrze chroniony przed zachlapaniami, choć z pewnością nurkowanie z akwalungiem już nie jest dla niego zbyt bezpieczne.

Wybór

Naręczny czasomierz to w tej chwili nie tylko zwykłe urządzenie do mierzenia czasu. To także biżuteria użytkowa, której dobór jest kwestią nie tylko wygody, ale i wyglądu. Warto więc wybrać to, co będzie dla nas najodpowiedniejsze.

Sprawdź też

Zapisz się
do Newslettera
Codziennie dziesiątki promocji w Twojej skrzynce