Moje konto
  • Wykrywacz metali Armand Discovever 2 Wykrywacz metali Armand Discovever 2

Wykrywacz metali Armand Discovever 2

1 oferta z 1 sklepu

Informacje o produkcie

Uniwersalny wykrywacz do poszukiwań militariów. Jest lekki i łatwy w obsłudze. Wykrywacz metali Armand Discoverer 2 to nowa generacja Armanda Discoverera, niedrogiego i bardzo łatwego w obsłudze wykrywacza do poszukiwań militariów, meteorytów i do zastosowań technicznych.

Szukasz taniego i dobrego wykrywacza na tzw. "militarkę"? Właśnie go znalazłeś. W tej klasie cenowej nie znajdziesz nic lepszego. Lekki, ekonomiczny, łatwy w obsłudze (włącz i szukaj), niezniszczalny, taki właśnie jest Armand Discoverer 2.

Wykrywa wszystkie metale bez rozróżniania ich na żelazne i kolorowe. Zasięg maksymalny na duże przedmioty jest dużo większy od wykrywaczy tzw "monetkowców".Pozostałe zastosowania techniczneWykrywanie zanieczyszczeń metalowych w przemiale tworzyw sztucznychWykrywanie znaczników metalowych stosowanych w rolnictwie, leśnictwie i ogrodnictwieW zestawieWykrywacz metali Armand Discoverer 2BaterieInstrukcja w języku polskim24 miesięczna gwarancjaDane techniczneWykrywa wszystkie metale.Ciężar: 1,1 kg.

Wykrywacz jest lekki i kompaktowy.Zasilanie: 2 sztuki baterii 9V 6F22 lub zamiennych akumulatorków. Charakteryzuje się niskim poborem prądu.Średnica sondy: 28 cm. Sonda wykrywacza jest całkowicie wodoszczelna i można ją zanurzać w wodzie.Posiada przycisk zerowania, po naciśnięciu którego wykrywacz automatycznie dopasowuje się do gruntu, wyrównując przy tym poziom sygnału.Posiada dwa tryby pracy: statyczną i dynamiczną.

W trybie pracy statycznej wykrywa w czasie bezruchu i w czasie poruszania sondą, natomiast w trybie pracy dynamicznej wykrywa tylko w czasie poruszania sondą. Na pracy dynamicznej wykrywacz automatycznie dopasowuje się do poziomu gruntu.Przy wykryciu metalu dźwięk narasta i jest słyszalny w głośniku.

Dźwięk jest czysty i pewny.Po włączeniu słuchawek głośnik zostaje automatycznie wyciszony. Gniazdo słuchawkowe jest kompatybilne z dowolnym typem słuchawek z wtykiem mini jack stereo. Używanie słuchawek zapewnia oszczędność baterii oraz dokładniejszy odbiór sygnałów.Przy włączeniu zasilania większa dioda świeci, natomiast przy rozładowywaniu się baterii mniejsza dioda pulsuje.Posiada mocną i ergonomiczną obudowę (z łatwym dostępem) zawierającą elektronikę i baterie.Składanie i rozkładanie wykrywacza trwa moment, a rozłożony na części mieści się np.

w niewielkiej torbie lub plecaku.Rurka aluminiowa pokryta jest lakierem piecowym gwarantującym trwałość i estetykę.W naszych wykrywaczach metali zastosowaliśmy nowoczesny typ rurki nośnej z regulowanym podłokietnikiem i czarną pianką, a także przyciskowymi zatrzaskami rurek oraz sztywną rurkę z tworzywa, łączącą sondę z rurką aluminiową.

Takie rozwiązanie to ergonomia i komfort w obsłudze.Wyprodukowany w Polsce przez firmę Armand Metal Detectors.Zasięgi wykrywaczy metali Armand

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też