Menu

Kurtyna powietrzna COR 9 - 1500N z Grzałką 9 KW Długość 150cm 400V

Cechy produktu

  • Producent Venture Industries /Soler Palau 

Opis

  • Powietrzna kurtyna model COR 9 - 1500N

Wersja Ciepła ( z grzałką elektryczną)

Max moc grzałki: 9KW

Długość kurtyny: 150 cm

Elektryczne kurtyny powietrzne COR są dedykowane do konstrukcji na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.

  • użycie

Kurtyna powietrzna COR firmy Venture ma za zadanie wytworzyć barierę między strefą powietrza zewnętrzego oraz pomieszczeniem. W okresie zimowym strumień powietrza uniemożliwia wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:

  • restauracji
  • lokalom usługowych
  • sklepom

W okresie letnim kurtyna stanowi doskonałą barierę przed napływającym gorącym powietrzem (nad wyraz w pomieszczeniach klimatyzowanych). Dodatkowo kurtyna powietrzna Cor marki Venture stanowi rewelacyjną barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów i innych skażeń

  • kompozycja Kurtyny

Kurtyna ma zwartą oraz wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów w środku kurtyny odpowiada za osiągane parametry: przepływu powietrza [m3/h] i co najważniejsze prędkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana prędkość przekracza choćby 10 m/s. Dzięki nad wyraz korzystnym parametrom kurtyny powietrznej COR osiągalny jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.

ponadto konstrukcja łożysk oraz ich wyważenie sprawiają iż urządzenie pracuje odpowiednio cicho w porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na rynku.

Cicha praca kurtyny zezwala na komfortowe przebywanie w pomieszczeniach gdzie pozostało zainstalowane urządzenie.

  • przystępne Długości Kurtyn

1,0m i 1,5metra

Istnieje ponadto możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co iż dla rozmaitych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w wielkich otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)

W komlecie z kurtyną dostępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modelu

Regulator:

Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kompilacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.