Menu

Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej

Cechy produktu

  • ISBN 9788379428045 
  • Autor Krzysztof Rudź, Wiesława Rudź 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 267 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Jak wytrzymać z własnym mężem osiem miesięcy w podróży motocyklowej? Jak naprawić motor na pustkowiu Patagonii? Jak upiec mięso wołowe, żeby nie było twarde? Jak rozmawiać po hiszpańsku, żeby być zrozumianym przez porteños? Na te i na dużo innych pytań wynajdziecie odpowiedź w tej książce.

Dwadzieścia tysięcy kilometrów po drogach i bezdrożach Ameryki Południowej. Podróżować może każdy, lecz podróże motocyklem wymagają wielkiej siły charakteru, zwłaszcza jeśli są to motocykle „pełnoletnie”, a budżet wyprawy jest „ekonomiczny”.

Poza aspektem podróżniczym ważnym tematyką książki są dodatkowo relacje między parą, która znajduje się w środowisku, gdzie niepewność i ciągła zmiana stanowią oś wyprawy.

Podróż inspirowana była historią polskich emigrantów, którzy wypłynęli z Polski do Argentyny w 1939 roku transatlantykiem Chrobry.

Ona – kreatywna, emocjonalna, entuzjastyczna. Na tę wyprawę specjalnie zrobiła prawo jazdy na motocykl. Nieświadoma czekających ją wyzwań…

On – analityczny, uważny, przezorny. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. W trakcie wyprawy okazało się, że nie wszystko da się przewidzieć…


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.