Menu

Adobe Premiere Pro CC MULTILANGUAGE (1 urządzenie) EDU

Cechy produktu

  • Producent Adobe 

Opis

Adobe Premiere Pro CC ENG (1 urządzenie) - licencja edukacyjna Czołowe w branży oprogramowanie do konstrukcji video zezwala na obróbkę tworzyw dowolnego typu w natywnych formatach, a także tworzenie fachowych produkcji filmowych, telewizyjnych i internetowych.

Najnowsza wersja programu Premiere Pro proponuje niesłychaną integrację w ramach nowych metod pracy z grafiką, napisami, dźwiękiem i kolorami. Przekonaj się, jak łatwo można przejść z programu Final Cut lub Avid.

Program Premiere Pro należy do usługi Creative Cloud, dzięki temu zezwala na otwieranie i udostępnianie wszelkich zasobów projektowych — na dodatek szablonów animacji oraz wideo Adobe Stock — między aplikacjami na komputerach i urządzeniach mobilnych.

oczekiwania systemowe: Mac OS *Wielordzeniowy procesor Intel ze wsparciem 64-bit *Mac OS X v10.10 albo nowszy *8 GB pamięci RAM (zalecane 16 GB) *8 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym do instalacji, dodatkowa wolna przestrzeń konieczna w trakcie instalacji (nie można instalować na wolumenie, który wykorzystuje systemy plików rozróżniające wielkość liter, ani na przenośnych urządzeniach magazynujących flash) *wyświetlacz 1280 x 800 *Do aktywacji oprogramowania są wymagane szerokopasmowy dostęp do Internetu i rejestracja, weryfikacja subskrypcji i dostęp do usług online.* Windows *Wielordzeniowy procesor Intel ze wsparciem 64-bit *Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8/8.1 lub Windows 10 *8 GB pamięci RAM (zalecane 16 GB) *8 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym do instalacji, dodatkowa wolna przestrzeń potrzebna w trakcie instalacji (nie można instalować na mobilnych urządzeniach magazynujących flash) *wyświetlacz 1280 x 800 *Do aktywacji oprogramowania są wymagane szerokopasmowy dostęp do Internetu i rejestracja, weryfikacja subskrypcji i dostęp do usług online.* * W tym produkcie możliwa jest integracja z niektórymi usługami online marki Adobe lub hostowanymi poprzez firmy zewnętrzne i udzielanie do nich dostępu.

Usługi online, w tym usługa Adobe Creative Cloud, są przystępne tylko dla użytkowników powyżej 13-roku życia. Niezbędne jest zaakceptowanie dodatkowych warunków stosowania i zasad ochrony prywatności online firmy Adobe.

Aplikacje i usługi online nie są dostępne we wszelkich krajach i językach i potrzebna może być rejestracja użytkownika. Mogą one zostać zakończone albo zmienione w całości lub częściowo bez powiadomienia.

Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty albo koszty subskrypcji. Plan roczny Plan roczny gwarantuje stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat poprzez cały czas aktywności członkostwa.

*poundicencje Edu mogą zakupić tylko placówki edukacyjne. Osoby prywatnie i uczniowie tego typu licencje mogą kupić tylko za pośrednictwem stromy Adobe w miesięcznej subskrypcji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.