Menu

Program DGCS BIZNESMEN Magazyn i Faktury PRO

Cechy produktu

  • Producent DGCS BIZNESMEN 

Opis

Magazyn i Faktury PRO to oprogramowanie służące do obsługi gospodarki magazynowej i sprzedaży towarów i usług dla niewielkich i przeciętnych firm. Dzięki pracy z programem realne jest wystawianie wszystkie potrzebnych w obrocie handlowym dokumenty, tj.: magazynowych, zakupowych, sprzedażowych, fiskalnych, kasowych, bankowych.

Aplikacja kontroluje stany magazynowe, ruch towarów, płatności nasze i kontrahentów, stan gotówki w kasie. Stwarza szereg raportów obrazujących stan marki. Wybrane możliwości programu Magazyn i Faktury PRO: dokumenty sprzedaży: faktury VAT polskie w dowolnej walucie, paragony, WZ, faktury pro forma, faktury VAT marża, faktury końcowe, faktury VAT do WZ, rachunki bez VAT, faktury wewnętrzne, dokumenty korygujące; dokumenty zakupowe; dokumenty magazynowe.

w dodatku aplikacja umożliwia wydruk logo marki na dokumentach sprzedaży, zapis wystawionego dokumentu w formacie PDF, edycję wszystkich wystawionych dokumentów, udzielanie rabatów, tworzenie cenników, wykonanie analiz i zestawień sprzedaży, archiwizację informacji, współpracę z drukarkami fiskalnymi Posnet i innymi zgodnymi z ich protokołem, wprowadzenie wielu kont firmowych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.