Menu

Benq MS506

Cechy produktu

  • Producent BenQ 
  • Jasność ANSI 3200 
  • Rozdzielczość optyczna SVGA (800 x 600) 
  • Technologia DLP 
  • Proporcje obrazu 4:3 
  • Trwałość lampy 4000 h
  • Moc lampy 200 W

Opis

Światowy Lider w technice SmartEco - przyjazny dla Zielonego Środowiska

dzisiaj szkoły/przedsiębiorstwa, stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach/biurach, takzniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju wyśmienitego rozwiązania - technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Instynktowny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie nieprzeciętną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci, nauczyciele i przedsiębiorcy dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej użyć swoje doświadczenie w klasie/biurze - a szkoły/przedsiębiorstwa ograniczają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia wyraźnie wydłuża żywotność lampy.

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić aby wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły gwarantują uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, równocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

Tryb Oszczędności Pracy Lampy

Koszty podmiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oszczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności dynamiczniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niżeli 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest jeszcze zmniejszona o 50%, znacznie zniżając przyszłe koszty podmiany.

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródłowego, jak komputer PC lub laptop. By uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

0.5W w Trybie Uśpienia

Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To ewidentnie pomaga przedłwykorzystać żywotność lampy projektora, jak także redukcje koszty energii elektrycznej.

Audio

MS506 wbudowany głośnik i może być użytkowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak ponadto pieniędzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

nietrudny dostęp do lampy projektora

Pokrywa w górnej części obudowy projektora dedykowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej zamiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

Przydatne Wzory Tablic dla Nauczycieli

Aby ułatwić zadanie nauczania, BenQ dodał specjalne szablony funkcji MS506. Dzisiaj, z czterech najróżniejszych linii wzorów do wyboru - Pismo, Muzyka, Arkusz Kalkulacyjny, Wykres Współrzędnych, można z łatwością napisać lub narysować na tablicy bez konieczności rysowania linii albo wykresów.

Szybka Instalacja

Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator błyskawicznie przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

nieprzemijalna jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa krystaliczność obrazu, niezwykle czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości odcienie, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata używania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez progresywne technologie koła barw. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając perfekcyjne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego stosowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora. Technika DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długookresowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ dodatkowo rozszerza skuteczność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

Wyświetlane Teksty Ostre jak Brzytwa:

96% współczynnika wypełnienia - to właśnie technologia DLP dostarcza układy piksela za pikselem, eliminując w ten sposób grube ciemne obramowania wokół poszczególnych pikseli, które pokaźnie ograniczają kolorówę kolorów i szczegółów. Wyższy współczynnik wypełnienia i mniejsze obramowanie pikseli przekłada się na pokaźnie czystszy, bardziej dynamiczny odcień i gładsza jakość obrazu. Projektory BenQ DLP wyposażone są także w wysoki współczynnik kontrastu tak potrzebny dla bezbłędnego renderowania znikomego tekstu, niewielkich linie i ciemnych komponentów sceny. Czernie są głębsze, a ogólna jakość obrazu jest bardziej skoncentrowana i czystsza. Twoje prezentacje będą czytelne i wydajne, ogląinformacje choćby z tylnego rzędu sali w dobrze oświetlonym miejscu.

Prawdziwe, Żywe barwy:

choćby w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technice BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej poprzez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią odcieni. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu odcieni przez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z dynamicznymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

Etykiety ecoFACTS

Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój produktów przychylnych środowisku wytwarza cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,na dodatek aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje marka BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, stosownego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.