Menu

LG HF65LSR

Cechy produktu

 • Producent LG 
 • Kontrast 150000:1 
 • Technologia LED 

Opis

Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pomieszczenie w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci trzeba drogiego 100 telewizora wystarczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z wbudowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na dłoni. Jego drobne rozmiary i niska waga pozwalajązabrać go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor wytrzymałym na wstrząsy i przenoszenie. Dzisiaj Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

 • LED-owe źródło światła sprawne, innowacyjne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej przez tradycyjny projektor o podobnych parametrach obrazu.
 • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła charakteryzuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie poprzez ponad 10 lat.
 • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu albo ściany żeby uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, starczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, minimalny projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
 • technika TruMotion perfekcyjnie znana z telewizorów LG technika nadająca płynności obrazowi, co jest bardzo ważne w dynamicznych scenach akcji, czy w trakcie śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
 • Mobilność użycie diod LED świecących w kolorach podstawowych znacznie usprawnia konstrukcję projektora poprzez wyeliminowanie koła odcieni. Dzięki temu waga oraz wymiary projektora uległy wielkiej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać podczas transportu lub przesuwania działającego projektora.
 • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta umożliwia natychmiastowe odtwarzanie plików wideo, fotografii i muzyki i dokumentów zestawu office poprzez proste podłączenie dysku, pendriva albo innego typu pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
 • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego maszyn SMART rozwijanego przez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przychylna dla użytkownika, intuicyjna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
 • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR wyposażony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu albo innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i gwarantuje znakomity obraz z każdej odległości.
 • Bluetooth wszakże projektor zaimplementowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga adekwatnego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
 • Funkcja screen share Projektor HF65LSR pozwala na połączenie urządzeń mobilnych takich jak telefon, tablet czy notebook jednocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport albo przewód konwertera). Teraz możesz oglądać swoje fotografie i filmy na naprawdę wielkim ekranie.
 • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Teraz siedząc wygodnie na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.