Menu

Sony VPL-DW122

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 2600 
 • Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800) 
 • Technologia LCD 
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-DW122

Projektor biurkowy WXGA 2600 lumenów

Ekonomiczny projektor biurkowy do biura i do sali lekcyjnej, oferujący podstawową wysoką efektywność i najwyższą łatwość obsługi.

Model VPL-DW122 oferuje za rozsądną cenę niemało rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Projektor jest lekki i ma małe wymiary, co w połączeniu z prostą konstrukcją zagwarantuje możliwość nietrudnej konfiguracji.

Dzięki technice paneli 3LCD BrightEra™ producenta Sony wyświetlany obraz jest jasny i pełen odcieni. Instalację usprawnia obfity zestaw gniazd, a niemało trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z zróżnicowanych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, fotografie albo nagrania video. Urządzenie zostało zaopatrzone w inteligentne funkcje oszczędzania energii, takie jak automatyczna funkcja oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy wymianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i zmniejsza koszty konserwacji.

 • niewielkie rozmiary, niska waga i elegancka

  Model VPL-DW122 ma niewielką i lekką obudowę o wymiarach około 315 x 75 x 230,5 mm i waży około 2,5 kg. Ten drobny i lekki projektor można wygodnie nosić po sali konferencyjnej lub lekcyjnej.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie używania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje stosowną moc lampy i pozwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. W porównaniu z poprzednim modelem zalecany czas pomiędzy zamianami lampy jest dłuższy o ponad 43%.
  * Tryb lampy: niska jasność, zgodnie ze standardem IEC61947.

 • innowacyjne funkcje oszczędzania energii

  progresywna technologia lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja innowacyjnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która zagwarantuje pokaźną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest stosowany. Tryb Auto Lamp automatycznie dopasowuje moc światła tak, żeby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w całości wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ zapewniający naturalne i żywe barwy obrazu

  ekran panoramiczny o rozdzielczości WXGA (1280 × 800) 16:10, technologia 3LCD BrightEra™ zapewniająca obraz o naturalnych i żywych kolorach i przeróżne tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu powodują, że projektor należy do najlepszych w swej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy kolory podstawowe projektor zapewnia nadzwyczajną sprawność świetlną, a także żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ charakteryzują się powiększoną odpornością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością oraz rozszerzoną bezawaryjnością. Wysoka jakość odwzorowania kolorów jest wyjątkowo wyraźna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych kolorch, takich jak materiały stosowane w klasach szkolnych.

 • różne tryby wyświetlania obrazu zapewniają jego optymalną jakość

  Projektor oferuje sześć trybów wyświetlania, które pozwalają wybrać żądaną jakość obrazu: aktywny, typowy, prezentacja, tablica, do gier, a także kinowy. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności można ustawić najistotniej stosowną kombinację parametrów obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami oświetleniowymi, aby uzyskać trafny obraz.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu podmiany lampy
  cykl czyszczenia/wymiany filtra (maks.)
  rozmiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb jasności lampy: wysoka/typowa/niska)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE
  (Komputer/wideo/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia w trakcie pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność w trakcie przechowywania
  wymagania dot. Zasilania
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  pobór mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  pobór mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  rozmiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w pakiecie
  Akcesoria opcjonalne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.