Menu

Sony VPL-EW255

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 3200 
 • Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800) 
 • Kontrast 2700:1 
 • Technologia 3LCD 
 • Proporcje obrazu 16:10 
 • Trwałość lampy 10000 h
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-EW255
mobilny projektor WXGA o jasności 3200 lumenów z łącznością bezprzewodową

Wnieś do nauki odrobinę życia dzięki temu jasnemu, energooszczędnemu, przystosowanemu do pracy bezprzewodowej, przenośnemu projektorowi, który został zaprojektowany w porozumieniu z nauczycielami i jest przeznaczony do współczesnych sal lekcyjnych.

Łącząc doskonałą jakość panoramicznego obrazu WXGA z inteligentnymi funkcjami oszczędzania energii, przenośny projektor VPL-EW255 ubarwi każdą lekcję nad wyraz widocznymi prezentacjami. Ten nietrudny w obsłudze projektor dopasowany do pracy bezprzewodowej pozwala w pełni użyć zaangażowanie uczniów we współczesnych klasach z dostępem do sieci, dzięki czemu jest perfekcyjnym towarzyszem intensywnego dnia w szkole.

technologia paneli Sony BrightEra™ zagwarantuje czysty obraz w każdych warunkach — przy świetle dziennym i w zaciemnionych klasach. Instalację usprawnia duży zestaw gniazd, a niemało trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z najróżniejszych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, fotografie lub nagrania video. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z komputerów PC i sprzętów mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Urządzenie zostało zaopatrzone w mnóstwo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Długi zalecany czas między podmianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i ogranicza koszty konserwacji.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie wykorzystywania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje optymalną moc lampy i zezwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. Zalecany okres pomiędzy zamianami lampy pozostał wydłużony o 43% w porównaniu z poprzednim modelem.
  *Tryb jasności lampy: niski, zgodność ze standardem IEC61947

 • innowacyjne funkcje oszczędzania energii

  zaawansowana technika lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja innowacyjnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która zapewnia istotną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest stosowany. Tryb Auto Lamp samoczynnie dopasowuje moc światła tak, by odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można kompletnie wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ gwarantujący naturalne i żywe odcienie obrazu

  wyświetlacz panoramiczny o rozdzielczości WXGA (1280 × 800) 16:10, technologia 3LCD BrightEra™ zapewniająca obraz o naturalnych i żywych kolorach oraz różne tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu sprawiają, że projektor należy do najlepszych w swej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy kolory podstawowe projektor zapewnia nadzwyczajną efektywność świetlną oraz żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ charakteryzują się powiększoną niepodatnością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością, a także rozszerzoną niezawodnością. Wysoka jakość odwzorowania kolorów jest istotnie znaczna w przypadku wyświetlania obrazów w żywych odcieńch, takich jak materiały wykorzystywane w klasach szkolnych.

 • przeróżne tryby wyświetlania obrazu zapewniają jego optymalną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu zezwalających uzyskać jego prawidłową jakość: dynamiczny, standardowy, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najszczególniej adekwatną kompilację obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie słusznego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN/WLAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Równocześnie można podłączyć tablet lub smartfon. Projektor zezwala na wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast równocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest dostępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest przystępna aplikacja firmy Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Detaly można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie przy pomocy urządzeń z systemem iOS

  Projector Remote to prosta w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Zezwala na ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie umożliwia obsługę projektora przystępnych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • ekran USB

  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to wygodny sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest użycie wejścia liniowego lub HDMI.

 • Etykieta źródeł

  Etykietę źródeł, która wyświetla się w menu źródeł na ekranie, można przystosować do własnych potrzeb. Pozwala to użytkownikom jasno zrozumieć, który sprzęt jest podłączony.

 • zastosowany głośnik

  Projektor jest wyposażony w monofoniczny głośnik 16 W.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu wymiany lampy
  proces czyszczenia/zamiany filtra (maks.)
  rozmiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb lampy: wysoki/standardowy/niski)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE (komputer/video/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia w trakcie pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność w trakcie przechowywania
  wymagania dot. Zasilania
  pobór mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  pobór mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  wymiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w ze

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.