Menu

Sony VPL-EX235

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 2800 
 • Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768) 
 • Kontrast 3300:1 
 • Technologia 3LCD 
 • Proporcje obrazu 4:3 
 • Trwałość lampy 3000 h
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-EX235

mobilny projektor XGA o jasności 2800 lumenów z funkcją łączności bezprzewodowej

Wnieś do nauki odrobinę życia dzięki czemu jasnemu, energooszczędnemu, dopasowanemu do pracy bezprzewodowej, mobilnemu projektorowi, który pozostał zaprojektowany w porozumieniu z nauczycielami i jest dedykowany do współczesnych sal lekcyjnych.

Łącząc znakomitą jakość obrazu XGA z inteligentnymi funkcjami oszczędzania energii, mobilny projektor VPL-EX235 ubarwi każdą lekcję stanowczo pokaźnymi prezentacjami. Ten nietrudny w obsłudze projektor przystosowany do pracy bezprzewodowej pozwala w pełni wykorzystać zaangażowanie uczniów we współczesnych klasach z dostępem do sieci, dzięki czemu jest nadzwyczajnym towarzyszem aktywnego dnia w szkole.

technologia paneli Sony BrightEra™ zagwarantuje czysty obraz w niemal każdych warunkach — przy świetle dziennym i w zaciemnionych klasach. Instalację upraszcza szeroki zestaw gniazd, a sporo trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z zróżnicowanych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, zdjęcia albo nagrania wideo. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z komputerów PC i sprzętów przenośnych, takich jak smartfony i tablety. Urządzenie zostało wyposażone w sporo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Długi zalecany czas między wymianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i ogranicza koszty konserwacji.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie stosowania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje stosowną moc lampy i pozwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. Zalecany okres między podmianami lampy pozostał wydłużony o 43% w porównaniu z poprzednim modelem.
  *Tryb jasności lampy: niski, zgodność ze standardem IEC61947

 • zaawansowane funkcje oszczędzania energii

  zaawansowana technika lampy przekłada się na funkcje gwarantujące oszczędność energii. Przykładem jest funkcja nowoczesnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która gwarantuje widoczną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest użytkowany. Tryb Auto Lamp automatycznie dopasowuje moc światła tak, by odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w całości wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ gwarantujący naturalne i żywe odcienie obrazu

  ekran o rozdzielczości XGA (1024 x 768) 4:3, technologia 3LCD BrightEra™ zapewniająca obraz o naturalnych i żywych kolorach oraz zróżnicowane tryby wyświetlania optymalizujące jakość obrazu sprawiają, że projektor ten należy do najlepszych w swojej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy odcienie podstawowe projektor zagwarantuje świetną wydajność świetlną oraz żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ znamionują się powiększoną niepodatnością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością, a także zwiększoną niezawodnością. Wysoka jakość odwzorowania barw jest stanowczo istotna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych kolorch, takich jak materiały wykorzystywane w klasach szkolnych.

 • rozmaite tryby wyświetlania obrazu zapewniają jego trafną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu zezwalających uzyskać jego dobrą jakość: energiczny, standardowy, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najbardziej stosowną kompilację obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie optymalnego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN/WLAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Równocześnie można podłączyć tablet lub smartfon. Projektor zezwala na wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast równocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest dostępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest dostępna aplikacja firmy Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Detaly można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie za pomocą maszyn z systemem iOS

  Projector Remote to prosta w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Umożliwia ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie umożliwia obsługę projektora prostych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • ekran USB

  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to wygodny sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest wykorzystanie wejścia liniowego albo HDMI.

 • Etykieta źródeł

  Etykietę źródeł, która wyświetla się w menu źródeł na ekranie, można przystosować do własnych potrzeb. Pozwala to użytkownikom jasno zrozumieć, który sprzęt jest podłączony.

 • zaimplementowany głośnik

  Projektor jest zaopatrzony w monofoniczny głośnik 16 W.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu podmiany lampy
  proces czyszczenia/zamiany filtra (maks.)
  wymiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb jasności lampy: wysoka/standardowa/niska)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE
  (Komputer/wideo/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia podczas pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność podczas przechowywania
  oczekiwania dot. Zasilania
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  pobór mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  wymiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w pakiecie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.