Menu

Sony VPL-SX226

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Jasność ANSI 2800 
  • Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768) 
  • Kontrast 3000:1 
  • Technologia 3LCD 
  • Trwałość lampy 6000 h
  • Moc lampy 210 W

Opis

Projektor cyfrowy o rozdzielczości XGA i jasności 2800 lumenów przypasowany do wyświetlania obrazu z minimalnej odległości interesujące prezentacje z użyciem tablicy interaktywnej VPL-SX226 to dopasowany do montażu na ścianie projektor do wyświetlania z minimalnej odległości, który może współpracować z tablicami interaktywnymi. Drobna odległość projekcji — 75 cm dla ekranu 80" — będzie zaletą w klasach i innych niewiele znaczących pomieszczeniach. Światło z projektora nie oślepia nauczyciela i nie przeszkadza mu w prowadzeniu zajęć.zniżyć wartość początkowej inwestycji, projektora można wykorzystać w połączeniu z tablicą interaktywną. Źródłem światła w projektorze jest lampa o szerokiej trwałości, wystarczająca na 10 000 godzin pracy. Dzięki specjalnej funkcji zniżania jasności pozwala ona także na zmniejszenie poboru mocy. Niski całkowity koszt użytkowania i szeroka funkcjonalność idą w parze z jasnością i stabilnością obrazu. Dzięki technice 3LCD Sony BrightEra™ obraz z projektora VPL-SX226 cechuje się żywą kolorystyką, dużą jasnością 2800 lumenów i rozdzielczością XGA. Takie atrybuty perfekcyjnie sprawdzają się w szkołach. Obraz na pokaźnym ekranie jest lepiej widoczny dla wszelkich uczniów. Urządzenie może także posłzastosować do bezprzewodowego wyświetlania prezentacji z komputera, tabletu i smartfona.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.