Menu

Philips HP 8348

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Kolor czarny 
  • Rodzaj prostownica 
  • Maksymalna temperatura 230 °C
  • Jonizacja tak 
  • Powłoka płytek ceramiczna 

Opis

Prostownica PHILIPS HP8348/00 Prostownica w odcieniu czarnym z ochronną warstwą ceramiczną z keratyną gwarantująca lepszą pielęgnację włosów. Zadbaj o swoje włosy dzięki pielęgnacji jonowej. Naładowane ujemnie jony uniemożliwiają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając blasku i połysku.

w konsekwencji włosy stają się cudownie błyszczące, gładkie i proste. Wysoka temperatura pozwala zmieniać zarys fryzury oraz uzyskać świetny wygląd. Prostownica zagwarantuje niedługi czas nagrzewania i jest gotowa do pracy po 30 sekundach.

Niektóre prostownice do włosów i lokówki są wyekwipowane w funkcję automatycznego wyłączania, która gwarantuje bezpieczeństwo i spokój. Włączona lokówka wyłączy się po 60 minutach działania. Prostownica do włosów jest wyekwipowana w mechanizm nietrudnego zamykania.

Umieszczony w podstawie, umożliwia on przystępne i prędkie spakowanie prostownicy, a także chroni ją przed przypadkowymi uszkodzeniami. Cyfrowe, dostosowywane ustawienia temperatury pozwalają zawsze uzyskać gładkie włosy....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.