Menu

Remington S8540

Cechy produktu

  • Producent Remington 
  • Kolor brązowy 
  • Rodzaj prostownica 
  • Moc 50 W
  • Powłoka płytek ceramiczna 

Opis

Prostownica Remington Keratin Protect S8540 Proste i pełne blasku włosy za jednym pociągnięciem blask i moc dla nad wyraz gładkich włosów linia Remington Keratin Protect to progresywny komplet maszyn do kreacji, zaopatrzonych w progresywną technologię ceramiczną zawierającą keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy pozostają solidne, a równocześnie są gładkie i błyszczące.

Wyraź swój własny, oryginalny fason bez narażania zdrowia włosów za pomocą prostownicy Keratin Protect, dzięki której fryzura utrzyma się poprzez długi czas, a włosy będą miały gustowny, zdrowy wygląd.

nieszablonowa warstwa Prostownica Keratin Protect zaawansowaną technikę ceramiczną z wtopioną keratyną i olejem migdałowym, które w trakcie stylizowania uwalniają się na włosy, dzięki temu są one mocne, lśniące i wyglądają zdrowo.

9 ustawienia temperatury Prostownica ma dziewięć ustawień temperatury od 150 do 230 poziomów Celsjusza, dzięki czemu możesz dostosować temperaturę do Twojego typu włosów. Prostownica jest gotowa w zaledwie 15 sekund.

Funkcja turbo pozwala na osiągniecie maksymalnej temperatury szybko PRO+ Ustawienie PRO+ pozwala na stylizację w zdrowszej temperaturze 185°C - dla każdego, kto chce uniknąć uszkodzenia włosów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.