Menu

Remington S9100

Cechy produktu

  • Producent Remington 
  • Rodzaj prostownica 
  • Maksymalna temperatura 230 °C
  • Jonizacja nie 
  • Powłoka płytek ceramiczna 

Opis

S9100
Prostownica PROluxe


prezentujemy najnowszą prostownicę PROluxe, zapewniającą maksymalną trwałość fryzury. Inteligentna technologia OPTIHeat powoduje, że każdy włos pozostanie na swoim miejscu przez cały dzień.

To urządzenie jest nadzwyczajne dla aktywnych pań prowadzących dynamiczny tryb życia. Dzięki niemu, Twoje włosy będą wyglądać zdrowo i efektownie poprzez 24 godziny. Gwarancja prostych włosów poprzez cały dzień.

Prostownica PROluxe posiada płytki z powłoką ceramiczną, które gwarantują do 5 razy większą gładkość.* Dzięki nim Twoje włosy będą aż o 50% prostsze zaledwie po jednym przeciągnięciu.**

* w porównaniu ze typową powłoką ceramiczną
** w porównaniu ze charakterystyczną prostownicą RemingtonEAN: 4008496873340
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: PROluxe S9100
powłoka: Ceramiczna
Jonizacja: Nie
Regulacja temperatury: Tak
Temperatura (min.): 150 °C
Temperatura (maks.): 230 °C
Obrotowy kabel: Tak
Pozostałe parametry: - Trwała fryzura (24 godziny)- Efekty na poziomie salonu fryzjerskiego- Inteligentna technika OPTIHeat dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście niezbędne- Funkcja Pro+ zapewnia bezpieczeństwo i dba o zdrowie włosów

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.