Menu

Ładowarka CTEK MXS 5.0 TEST AND CHARGE

Cechy produktu

  • Producent CTEK 

Opis5 LAT GWARANCJI


Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE
to połączenie innowacyjnej technologicznie ładowarki i akumulatorów, wyekwipowane w sterowanie mikroprocesorowe z testerem akumulatora i alternatora, stanowiąc najwyższe osiągnięcie w dziedzinie testowania, ładowania i obsługi technologicznej akumulatorów.

CTEK MXS 5.0 Test and Charge zagwarantuje nieprzeciętna obsługę akumulatorów o obszerności od 1,2 Ah do 110 Ah. Ładowarka ta rozwiązuje mnóstwo problemów z akumulatorami, a jej funkcje obejmują opatentowana technologie samoczynnego odsiarczania oraz jedyna w swoim rodzaju funkcje regeneracji, która pozwala przywrócić do stanu gotowości do pracy głęboko rozładowane akumulatory z rozwarstwionym elektrolitem. Opatentowana funkcja konserwacyjnego ładowania podtrzymujaco - impulsowego sprawia, ze ładowarka stanowi nieprzeciętne rozwiązanie w sytuacji potrzeby na długofalowe ładowanie podtrzymujące.

Testowanie? trzy łatwe w użyciu programy do testowania napięcia akumulatora, mocy rozruchowej, a także sprawności alternatora zapewniają możliwość uzyskania pełnego obrazu produktywności akumulatora i układu ładowania pojazdu. Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE jest łatwa i bezpieczna w obsłudze, broni układy elektroniczne pojazdu, nie sprawia iskrzenia, posiada zabezpieczenie przed odwróceniem biegunowości i zwarciami. Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE posiada 5-letnia gwarancje.

COLD/AGM: Opcja ładowania w okresie zimowym i akumulatorów

RECOND: Regeneracja akumulatorów znajdujących się w stanie głębokiego rozładowania

BATTERY: Funkcja testowania napięcia akumulatora

START POWER: Funkcja testowania mocy rozruchowej akumulatora

ALTERNATOR: Funkcja testowania sprawnosci ładowania akumulatora poprzez alternatorDobierz prostownik:Obsługiwane tryby ładowania:
1) Odsiarczanie
2) Miękki start
3) Ładowanie stanowcze
4) Absorpcja
5) Analiza
6) Regeneracja
7) Konserwacja płynna
8) Konserwacja impulsowa


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.