Menu

PROLINE 46833 Prostownik inwertorowy - funkcja rozruchu awaryjnego 12V

Cechy produktu

  • Producent PROLINE 
  • Napięcie 12, 6 V
  • Natężenie maksymalne 15 A

Opis

Niezmiernie lekki i poręczny prostownik inwertorowy firmy PROLINE o symbolu 46833 dedykowany jest do ladowania wszystkich typów akumulatorów 12V o obszerności od 2 do 400AH, kwaso-ołowiowych, żelowych, MF-bezobsługowych, CA-wapniowych, EFB i AGM.

Prostownik wyekwipowany jest w elektroniczne sterowanie procesem ładowania przy pomocy mikroprocesora, który umożliwia ładowanie w trybie "inteligentnym" i co ważne ma funkcję rozruchu awaryjnego.Po osiągnięciu wymaganego napięcia następuje automatyczne wyłączenie ładowania.

Bateria w trakcie ładowania podlega samoczynnej regeneracji. Awaryjne uruchomienie pojazdu tylko do akumulatorów ołowiowych. Prostownik dopełniające gniazdo zasilające 12V dc.dane technologiczne:Prąd ładowania: 2A/6A/10A/15ANapięcie ładowania: 12V8 kroków ładowania w pełnym cyklu:DIAGNOSTYKA - sprawdza napięcie akumulatora i podłączenie akumulatoraODSIARCZANIE - jeśli napięcie akumulatora jest zbyt nieznaczne, program samoczynnie generuje prąd pulsacyjny w celu usunięcia zasiarczenia płytANALIZA - sprawdza, czy napięcie akumulatora osiągnie wartość progową po odsiarczeniu.

Jeśli napięcie akumulatora jest trafne rozpoczyna się proces ładowaniaŁADOWANIE WSTĘPNE - ładowanie formatujące prądem stałym o niskim natężeniuŁADOWANIE WŁAŚCIWE - ładowanie prądem stałym do momentu, gdy napięcie akumulatora osiągnie wartość nominalnąABSORPCJA ŁADUNKÓW - stopniowe zmniejszanie wartości natężenia prądu dla maksymalnego skumulowania ładunków elektrycznych i osiągnięcie maksymalnego napięcia akumulatoraANALIZA POCESU ŁADOWANIA - sprawdzenie stabilności cyklu ładowaniaSTABILIZACJA - prostowik dzięki inteligentemu procesowi monitoruje stan akumulatora dopasowując prąd ładowania do zmian napięcia w akumulatorze

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.