Moje konto
  • Prostownik z rozruchem ładowanie: 45A, rozruch: 300A, 12/24V DINAMIK 340 Magnum Prostownik z rozruchem ładowanie: 45A, rozruch: 300A, 12/24V DINAMIK 340 Magnum

Prostownik z rozruchem ładowanie: 45A, rozruch: 300A, 12/24V DINAMIK 340 Magnum

0 ofert z 0 sklepów

Producent Magnum WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Prostowniki innych firm

Informacje o produkcie

ProducentMagnum

Linia prostowników Magnum DINAMIK to urządzenia prostownikowe, do ładowania akumulatorów i wspomagania rozruchu, spełniające wymagania norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa i komatybilnośći elektromagnetycznej EMC.

Proces ich wytwarzania odpowiada standardowi Systemu jakośći ISO 9001. Prostowniki są przeznaczone do ładowania eksploatacyjnego akumulatorów ołowiowych otwartych i bezobsługowych wg. norm IEC i DIN, stosowanych w dużych samochodach ciężarowych, maszynach drogowych i budowlanych, posiadających instalacje elektryczne o napięciu 12V lub 24V, oraz dodatkowo do wspomagania rozruchu silników spalinowych - benzynowych i wysokoprężnych - w przypadku akumulatora wyładowanego i niskich temperatur otoczenia, o ile instrukcja obsługi pojazdu nie zabrania stosować urządzeń rozruchowych.

Urządzenia posiadają możliwość regulowania charakterystyki wyjściowej tzn. uzależnienia jej od wahań napięcia sieciowego. Czas ładowania akumulatorów zależy od jej pojemnośći zamionowej i stopnia rozładowania.

Prostowniki przystosowane są do zasilania z sieci jednofazowej 230 V 60Hz. Wyposażone są w przełącznik wyboru napięcia ładowania. Są odporne na zwarcie przewodów wyjściowych, przeciążenia i odwrotne przyłączenie biegunów akumulatora.

Wyposazone są w zabezpieczenie termiczne przed nadmiernym nagrzewaniem się transformatora wskutek np. zwarcia ogniwa w akumulatorze. Dane techniczneZasilanie 230V 50HzPobór mocy 1000 W Napięcie ładowania 12-24 V Prąd ładowania 45 A Prąd rozruchu 300 APojemność ładowania akumulatorów 500Ahilość stopni ładowania 4+rozruch

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.