Menu

Przecinarka plazmowa - 120 A - 400 V - łuk pilotujący STAMOS 10020006 S-Plasma 120

Cechy produktu

  • Producent STAMOS 

Opis

Przecinarka plazmowa - 120 A - 400 V - łuk pilotujący Wysokiej klasy przecinarka plazmowa S-Plasma 120 jest mistrzowskim narzędziem spawalniczym asygnowanym do cięcia i skrawania różnego rodzaju metali z wykorzystaniem łuku plazmowego do 120 A.

Choć sprzęt firmy Stamos Germany przeznaczono z reguły do użytku profesjonalnego, to świetnie spełni oczekiwania w dodatku w pracach naprawczych w znikomych warsztatach i garażach. Plazmowa przecinarka S-Plasma od Stamos Germany – opis Profesjonalna przecinarka plazmowa służy do obróbki stali, stali i metali barwnych.

Model S-Plasma 120 powstał z myślą o specjalistycznym cięciu i skrawaniu. Sprzęt od Stamos Germany doskonale spisze się ponadto przy pracach remontowo-naprawczych w niewielkich warsztatach. Funkcjonalność – do cięcia i skrawania stali, stali i metali barwnych sprawność – bezstykowe zajarzenie łuku, a także tranzystor IGBT rozszerzają płynność i stabilność pracy Bezpieczeństwo – system ochrony przed przegrzaniem i wentylator łatwy transport – kompaktowy wymiar, znikoma waga oraz wygodne uchwyty trwałość – mocna obudowa z blachy powlekanej proszkowo Inwertorowa technologia IGBT Kompaktowy rozmiar Bezstykowe zajarzenie łuku Bezstopniowa regulacja ustawień Wytrzymała obudowa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.