Menu

NORTON CLIPPER CP514 RĘCZNA PRZECINARKA 70184647562 promocja (--12%)

Cechy produktu

  • Producent NORTON 

Opis

Przecinarki Ręczne Norton Clipper CP514

Ręczna przecinarka spalinowa CP514 jest przystępna w użyciu dzięki elektronicznemu gaźnikowi, który nietrudny 3-stopniowy rozruch silnika.

KORZYŚCI -Prosty, półautomatyczny układ napinania pasa. -Wielostopniowy filtr powietrza generujący pulsujący strumień powietrza. -wyekwipowany w zewnętrzne koło regulacyjne zapobiegające zapychaniu się filtra. -Osłona tarczy wytwarzana z magnezu jest lżejsza i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. -Cylinder pokryty nikasilem i wytrzymała lina rozruchowa zapewniają dłuższy okres eksploatacji narzędzia. -Pasek klinowy napędzający tarczę tnącą. -Zatyczki do zbiorników z zabezpieczeniem przed nadmiernym dokręceniem.
atrybuty -Elektroniczny gaźnik nieskomplikowane, 3-stopniowe uruchomienie silnika. -Koniec z dławikiem czy uruchamianiem na półgazie. -Łatwe zatrzymanie: wystarczy nacisnąć czerwony przycisk! -5-sprężynowy układ antydrganiowy. -Uchwyt z tyłu i poprawiony rozkład masy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.