Menu

NORTON CLIPPER CS401 P13 SPALINOWA PRZECINARKA DO POSADZEK 70184647623 promocja (--25%)

Cechy produktu

  • Producent NORTON 

Opis

Spalinowa Przecinarka do Posadzek Norton Clipper CS401 P13

przystępna w dwóch wersjach, jezdna Spalinowa Przecinarka do Posadzek Norton Clipper CS401 pasuje do cięcia na sucho i na mokro, choćby w odizolowanych miejscach. To kompaktowe i ekonomiczne narzędzie, doceniane poprzez profesjonalistów z branży. Norton Clipper CS401 lepszą kontrolę kierunku oraz skrupulatną regulację głębokości cięcia. Uzupełniające atuty tego narzędzia to odłączany zbiornik na wodę, a także podnosząca bezpieczeństwo osłona tarczy. Spalinowa Przecinarka do Posadzek Norton Clipper CS401 zapewnia najwyższy komfort pracy, między innymi dzięki:

  • regulowanemu uchwytowi, który umożliwia zachowanie praktycznej pozycji roboczej,
  • wytrzymałej, szerokiej ramie i niskiemu środkowi ciężkości,
  • ergonomicznemu wskaźnikowi głębokości cięcia.

To nieprzeciętny wybór dla każdego, komu zależy na dobrym tempie pracy, a także jej wygodzie i bezpieczeństwie.

KORZYŚCI -Niski środek ciężkości ulepszoną kontrolę kierunku cięcia. -Dwie alternatywne wersje lepiej dobrane do wymogów użytkowników. -Szybka, prosta i skrupulatna regulacja głębokości cięcia. -Łatwość cięcia na mokro w odizolowanych miejscach. -funkcjonalna pozycja robocza.
atrybuty -Wytrzymała, znaczna rama. -dostępna w 2 wersjach: z osłoną tarczy 400 mm i mocą 9HP i z osłoną tarczy 450 mm i mocą 13 HP. -Kontrola głębokości za pomocą pokrętła i licznika. -Odłączany poliuretanowy zbiornik na wodę o obszerności 20 l. -regulowany uchwyt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.