Moje konto
  • przetwornica Volt Sinus 3000 1500W/3000W 12V DC -> 230V AC - pełny sinus przetwornica Volt Sinus 3000 1500W/3000W 12V DC -> 230V AC - pełny sinus

przetwornica Volt Sinus 3000 1500W/3000W 12V DC -> 230V AC - pełny sinus

1 oferta z 1 sklepu

Producent Volt WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentVolt

Seria przetwornic napięcia sinus służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Doskonale sprawdza się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO.

Cechą odróżniającą przetwornice sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie.

24-miesięczna gwarancja producenta.

Instrukcja obsługi przetwornic Volt Sinus


Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też