Manu

Olympus PST-EP01 pasek do obudowy podwodnej / czerwony

Cechy produktu

  • Producent Olympus 

Opis

Przeznaczenie Regulowany pasek neoprenowy na nadgarstek został przeznaczony dla miłośników fotografii podwodnej korzystających z produktów marki Olympus. Ułatwia trzymanie aparatu w obudowie wpływając na mniejsze zmęczenie.

Wykonanie Pasek został wykonany z neoprenu, a więc materiału o dużej odporności, wyjątkowej lekkości i dostosowanym do stosowania pod wodą. Dzięki regulowanej długości może być idealnie dopasowany do upodobań użytkownika gwarantując najwyższy komfort użytkowania.

Pasek dostępny jest w wielu atrakcyjnych kolorach. Na zewnętrznej stronie znajduje się logo marki Olympus. Dlaczego warto kupować oryginalne produkty Olympus? Oryginalne akcesoria podwodne Olympus produkowane są do konkretnych modeli aparatów, dlatego też zapewniają pełne bezpieczeństwo, kompatybilność i komfort obsługi.

Pamiętaj. Po zakończeniu nurkowania każdy element obudowy (uszczelki, pierścienie itp.) powinien zostać rozłożony i dokładnie wysuszony. Zapewni to długowieczność i zwiększy bezpieczeństwo znajdującego się w obudowie aparatu.

Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć swoim sprzętem przez długi czas.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie