Moje konto  ▾

KABEL UTP 5e 4x2x0,5mm2 cat5e - KABEL SIECIOWY

Producent NKT/ELPAR/TFK/BITNER/ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MEZOKO.COM

★★★★★
199 opinii

KABEL UTP 5e 4x2x0,5mm2 cat5e - KABEL SIECIOWY

KABEL UTP 5e 4x2x0,5mm2 cat5e - KABEL SIECIOWY

Dostępność sprawdź w sklepie →

0,91

Przejdź do sklepu ▸ MEZOKO.COM

Informacje o produkcie

ProducentNKT/ELPAR/TFK/BITNER/

Kabel UTP cat5e 4x2x0,5 mm2 - kabel sieciowy Cena dotyczy 1 metraprzewodu OPIS OGÓLNY:

Kable UTP - przewody teleinformatyczne kategorii 4, 5, 5e z wiązkami parowymi, o izolacji żyły z polietylenujednolitego lub piankowego z warstwą polietylenu jednolitego, o nieekranowanymośrodku i powłoce wykonanej z polwinitu (Y), polwinitu nierozprzestrzeniającegopłomienia (NY) lub tworzyw bezhalogenowych uodpornionych na palenie(NX).

ZASTOSOWANIE:

Kable UTP stosowane są do transmisji sygnałów cyfrowych z dużą przepływnością binarną, o widmie częstotliwości sygnałów do 100 MHz (Kat. 5) oraz 125 MHz (Kat. 5e). Kabel UTP wykorzystywany jest w komputerowych systemach przetwarzania informacji, pomiarowych, automatyki i sterowania, przy dużej odporności systemów na zakłócenia elektromagnetyczne.

Do transmisji sygnałów analogowych dużej częstotliwości w sieciach automatyki i telewizji przemysłowej. Służy do wykonywania instalacji pionowych i poziomych w sieciach teleinformatycznych. UWAGA! Nasza firma nie handluje tanimi zamiennikami produkcji azjatyckiej. Przewody sieciowe oferowane w naszym sklepie są produkcji polskiej i reprezentują najwyższą jakość wykonania. Na życzenie klienta do kabli sieciowych dołączamy deklarację zgodności i odpowiednie certyfikaty.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.