Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Przewody.

Przewody

1233 produkty z 43 sklepów

strona 1 z 62

Bitner Kabel telekomunikacyjny ziemny XzTKMXpw 3x2x0,5

Producent BITNER ZAKŁADY KABLOWE SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 99%

OMY 3x1 500V PRZEWÓD

Producent TELE-FONIKA KABLE Sp.z o.o. SZCZEGÓŁY →

OMY 3x0,75 500V PRZEWÓD

Producent TELE-FONIKA KABLE Sp.z o.o. SZCZEGÓŁY →

OMY 3x1,5 500V PRZEWÓD

Producent TELE-FONIKA KABLE Sp.z o.o. SZCZEGÓŁY →

O kategorii Przewody

Przewody to zdecydowanie najbardziej podstawowy element, w oparciu o który tworzone są wszelkie instalacje elektryczne. W naszej ofercie umieściliśmy różne rodzaje produktów, dzięki czemu każdy będzie w stanie wybrać dokładnie to, czego potrzebuje. Znajdziesz tutaj m.in. przewody LappKabel, Monacor, czy przewody NKT, jak też nieco mniej znanych ale równie dobrych (np. przewody Conrad, Wiska, KSS, itp.).

Podstawę oferty stanowią standardowe kable wykorzystywane w instalacjach elektrycznych. Znajdziemy wśród nich modele przeznaczone do układania na stałe w rurkach (zarówno na tynku jak i pod tynkiem) oraz w kanałach instalacyjnych. Przewody takie zapewniają odpowiednią wytrzymałość i giętkość. Do tego celu doskonale nadają się również przewody bezhalogenowe, które, ze względu na konstrukcję izolacji, charakteryzują się wyższą odpornością w przypadku pożaru.

Do wykorzystania w sieciach komputerowych doskonale nadają się odpowiednie przewody teleinformatyczne, zaś do urządzeń telewizyjnych oferujemy szeroki asortyment kabli antenowych oraz kable koncentryczne, świetnie sprawdzające się przy przesyłaniu sygnału w trudnych warunkach. Jeśli nie chcemy samemu wykonywać zakończeń i mocować wtyczek, warto zainteresować się gotowymi kablami, za pomocą których od razu podłączymy telefon lub komputer.

Osobna grupa produktów, to przewody stosowane w urządzeniach audio. Jeśli zależy nam na dobrej jakości dźwięku, warto poszukać kabli, w których każda żyła posiada oddzielne ekranowanie. W dziale znajdują się także przydatne akcesoria dodatkowe, takie jak końcówki kablowe, przeciwnakrętki, przepusty kablowe, mocowania przewodów, tulejki kablowe i wiele innych. Dodatkowo, w celu zabezpieczenia wykonywanej instalacji, warto skorzystać z elementów ochronnych, takich jak rury karbowane czy folie izolacyjne.

Sprawdź też