Moje konto

Przybory kuchenne MPM Product ×

187 produktów z 12 sklepów

strona 1 z 10

MPM PRODUCT MCZ 33M

w kategorii Czajniki

Producent MPM PRODUCT SZCZEGÓŁY →

Młynek MPM MMP-01M

w kategorii Młynki ręczne

Producent MPM Product

… przeznaczony do pieprzu, soli oraz innych przypraw ziarnistych. Komfort pracy z urządzeniem podnosi regulacja grubości mielenia oraz podświetlenie podczas pracy. Młynek wyposażony został w obudowę ze stali nierdzewnej oraz ceramiczny mechanizm mielący, dzięki czemu masz gwarancje długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania. Młynek zasilany jest bateryjnie - 6 x AAA. Młynek MPM MMP-01M … SZCZEGÓŁY →

Patelnia MPM MPC-24/1ZB ceramiczna 24cm

w kategorii Patelnie

Producent MPM Product

… warstwą na powierzchni patelni. Patelnia odporna jest na wysokie temperatury (do 450°C) i gwałtowne zmiany temperatur. Ponadto nie złuszcza się przy długotrwałym użytkowaniu. Model MPC-24/1ZB gwarantuje zdrowe smażenie i gotowanie bez tłuszczu. Powłoka patelnie pozwala na smażenie bez przypalania i przywierania potraw. Produkt jest również łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu. Patelnia … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Przybory kuchenne

Przybory kuchenne to kategoria obejmująca niezbędne wyposażenie do Twojej kuchni. Mięso, warzywa czy świeży chleb niebezpiecznie jest kroić na samym stole. Lepiej jest wybrać deski kuchenne Tadar z wytrzymałego i modnego bambusa. Do łatwego krojenia różnych produktów proponujemy uniwersalne noże kuchenne Kai. Na najcięższe zadania czekają zaś tasaki Tescoma. Po pokrojeniu, warto też pomyśleć o schowaniu reszty jedzenia. Efektowe chlebaki Legnoart nie tylko przedłużą świeżość pieczywa, ale będą świetną dekoracją kuchni. Natomiast inne produkty na długo przechowają pojemniki i zestawy próżniowe VaCco oraz Vacu Vin.

W kuchni potrzebne są też uniwersalne i wytrzymałe garnki. Takie właśnie produkują Le Creuset i Elo. Jeśli zaś mamy kupować jakieś patelnie, lepiej żeby były to nieprzywierające, np. produkcji Tefal lub Vinzer. A skoro lubisz efektownie smażyć dania, wypróbuj woki Ken Hom. Z kolei na pieczeń, lazanię lub ciasto, najlepsze brytfanny posiada SchulteUfer. Do szybszego przygotowania potrawy przydadzą się folie aluminiowe SG. Ale nawet krócej potrwa pieczenie, jeśli sięgniemy po szybkowary Mastercook. Natomiast do odcedzania makaronu na spaghetti najlepiej sprawdzą się durszlaki ze stali szlachetnej Domotti. Zawsze jednak pamiętaj o odpowiednim stroju. Fartuchy kuchenne Poliflame są sygnowane przez samego Jamie Oliver’a. Przede wszystkim jednak oszczędzą Ci kłopotu z pryskającą patelnią czy plamiącym sosem.

Po długim gotowaniu każdy musi odetchnąć. Łyk świeżej kawy z kawiarki od razu postawi Cię na nogi. A może wolisz herbatę? Wszelkie fusy z herbaty zatrzymają zaparzacze AdHoc. Są też niezwykle pomysłowe, gdyż dosłownie pływają w szklance. Najpierw jednak zadbaj o zdrową wodę. Dzbanki filtrujące wyposażone w filtry marki Anna zatrzymują wszelkie zanieczyszczenia i kamień. A dodatkowo wzbogacają wodę w dobroczynny magnez.

Sprawdź też