Manu

Fissler COUNTRY Brytfanna Owalna z Powłoką Antyadhezyjną

Cechy produktu

  • Producent Fissler 

Opis

Brytfanna COUNTRY marki FISSLER to połączenie nowoczesnej technologii i klasycznego wzornictwa. Naczynie na zewnątrz i wewnątrz zostało pokryte powłoką Protectal Plus, która zapewnia maksymalny efekt antyadhezyjny.

Zwiększa to żywotność i odporność użytkowania, a co za tym idzie zapewnia trwałość na długie lata. Optymalne dopasowanie kształtu dna do owalnych pól grzewczych kuchenek z płytą szklaną, zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła.

Brytfanna Country została wyposażona w pokrywkę z wysokiej jakości szkła, która pozwala kontrolować proces gotowania. Wygodne, ergonomiczne uchwyty zapewniają bezpieczne przenoszenie. Wymiary: pojemność 6.5 litra, obrys 45 x 26.5 cm, wysokość 17 cm.

Wykonanie: stal nierdzewna, szkło. FISSLER to synonim najwyższej, niemieckiej jakości ze 160-letnią tradycją w produkcji naczyń kuchennych. Zaawansowana technologia i najlepsze materiały w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem sprawiają, że naczynia FISSLER są ponadczasowe.

Stalowe garnki, szybkowary i patelnie wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością i doskonałą jakością. Nie tylko w znacznym stopniu ułatwią gotowanie, ale przede wszystkim będą cieszyć przez długie lata.

FISSLER wprowadzi nową jakość do kuchni i zapewni kulinarne sukcesy....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie