Moje konto
  • Tece Square Przycisk spłukujący ze szkła do WC - Szkło białe/przyciski białe (9.240.800) Tece Square Przycisk spłukujący ze szkła do WC - Szkło białe/przyciski białe (9.240.800)

Tece Square Przycisk spłukujący ze szkła do WC - Szkło białe/przyciski białe (9.240.800)

2 oferty z 2 sklepów

Producent Tece WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Sanit-Express.pl
Tece Square Przycisk spłukujący ze szkła do WC - Szkło białe/przyciski białe - 9.240.800

Tece Square Przycisk spłukujący ze szkła do WC - Szkło białe/przyciski białe - 9.240.800

Tece Square Przycisk spłukujący ze szkła do WC - Szkło białe/przyciski białe - 9.240.800. 250 000 produktów w sklepie, 25 000 do natychmiastowego odbioru. Odbiór w 18 miastach.

Dostępny na zamówienie  ✓

Tece Square Przycisk spłukujący ze szkła do WC - Szkło białe/przyciski białe (9.240.800)

… pracy nad zapewnieniem odpowiedniej jakości produktów. W swojej ofercie posiadają wiele produktów sanitarnych i grzewczych a także kompleksowe rozwiązania instalacyjne, które sprawdzą się zarówno u klientów indywidualnych jak i w przemyśle. Przedsiębiorstwo posiada wiele oddziałów na całym świecie dzięki czemu lepiej dopasowuje się do potrzeb lokalnych rynków.Przycisk spłukujący …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentTece

Tece to firma u uznanej marce, którą osiągnięto dzięki wieloletniej ciężkiej pracy nad zapewnieniem odpowiedniej jakości produktów. W swojej ofercie posiadają wiele produktów sanitarnych i grzewczych a także kompleksowe rozwiązania instalacyjne, które sprawdzą się zarówno u klientów indywidualnych jak i w przemyśle.

Przedsiębiorstwo posiada wiele oddziałów na całym świecie dzięki czemu lepiej dopasowuje się do potrzeb lokalnych rynków.Przycisk spłukujący ze szkła do WC.W przypadku dokupienia dodatkowej ramki jest mozliwość zabudowania przycisku.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.