Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Przyciski spłukujące.

Przyciski spłukujące

2449 produktów z 31 sklepów

strona 1 z 123

O kategorii Przyciski spłukujące

Przyciski spłukujące to jeden z tych drobnych elementów, który decyduje o ogólnym klimacie i charakterze instalacji hydraulicznej. Znajdziemy je głównie w urządzeniach sanitarnych, toaletach, pisuarach, itp. Dzisiaj pojemniki z wodą do spłukiwania toalet umieszczane na zewnątrz coraz częściej znikają. Montowane w ścianach i zabudowywane, pozwalają oszczędzić miejsce i poprawić estetykę pomieszczenia. Ten stan rzeczy znajduje przełożenie na naszą ofertę, w której umieściliśmy szeroką gamę przycisków do spłuczek podtynkowych.

Zróżnicowany kształt, kolor oraz materiał z którego są wykonywane, pozwoli na dobranie odpowiedniego modelu, pasującego do każdego rodzaju wnętrza. Dostępne są między innymi przyciski plastikowe, chromowane czy nawet szklane. Oprócz samych przycisków możemy także zaopatrzyć się w cały zestaw, zawierający zarówno spłuczkę (podtynkową lub natynkową) jak i odpowiedni kontroler.

Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem są elektroniczne zawory spłukujące, występujące głównie przy pisuarach. Urządzenia takie posiadają zazwyczaj odpowiedni czujnik, działający na podczerwień, który sam zarządza dozowaniem wody poprzez spłuczkę. Rozwiązanie takie doskonale nadaje się do ekskluzywnych pomieszczeń, gdyż zapewnia użytkownikowi większy komfort i poczucie higieny, niż klasyczny, sterowany manualnie mechanizm spłukujący. W ofercie nie brak także niewielkich elementów, takich jak przyciski i pokrętła do zaworów spustowych lub spłuczek zewnętrznych.

Sprawdź też