Menu

Buldogi Angielskie (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788388185021 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Stanisław Kuchlewski 
  • Wydawnictwo Egros 
  • Ilość stron 63 
  • Rok wydania 1999 

Opis

Tytuł: "Buldogi angielskie"
autor: Kuchlewski Stanisław

Książka przeznaczona dla hodowców i zwolenników buldogów angielskich.

Pozycja Stanisława Kuchlewskiego poświęcona jest lubianej w Polsce i na świecie rasie psów — buldogom angielskim. Książka opisuje wszystkie informacje dotyczące tej rasy psów. Od pochodzenia, poprzez hodowle, a na uniemożliwianiu chorobom skończywszy. Autor w książce opisuje też jak dbać o higienę i pielęgnować buldogi angielskie. Znajdą tam Państwo na dodatek kilka uwag dotyczących żywienia. Co niejednokrotnie przedstawione jest na licznych rysunkach i fotografiach.

W książce nie mogło także zabraknąć kilka słów o przygotowaniu psa do wystawy i udziału w niej. Z książki można się niemało dowiedzieć o charakterze buldogów angielskich. Autor położył obfity nacisk na omówienie zasad wychowania psa, a także zagadnień związanych z jego cechami psychicznymi. Bez wątpienia ta pozycja powinna znaleźć się w Twojej biblioteczce, ponieważ można niemało pozyskać z niej informacji.

Każdy, kto ma lub pragnie mieć buldoga angielskiego, a także chciałby zaznajomić się z podstawowymi informacjami, powinien przeczytać ten poradnik, zanim staniemy się właścicielem tej efektownej rasy psów.

Celem książki było zebranie odpowiedzi na najważniejsze pytania i wątpliwości. Dlatego książka pasuje na upominek dla osoby Ci bliskiej, która może też stać przed podobnym wyborem jak Ty.

zalety artykułu:

63 strony poświęcone szczegółowym informacją o buldogach angielskich.

informacje szczegółowe

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.