Menu

Witaj piesku. Poradnik dla przyszły opiekunów + zakładka do książki GRATIS (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379713578 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Sandrine Otsmane 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2016 

Opis

dużo osób marzy o tym, aby stać się szczęśliwym właścicielem psa. Jednak przed kupnem lub adopcją zwierzaka trzeba dowiedzieć się o nim jak najwięcej, by nie skończyło się na frustracji, rozczarowaniu i nieumiejętności poradzenia sobie z czworonożnym członkiem rodziny. Pies to nie zabawka ? ma emocje, zapotrzebowania, instynkt, własny sposób postrzegania świata, zachowania przypisane jego wysokojakościowi i rasie. Bez wiedzy o tym wszystkim łatwo zacząć popełniać błędy, które mogą utrudnić albo uniemożliwić prawidłowe wychowanie psa i zaprzyjaźnienie się z nim.

O tym właśnie jest ta książka. Autorka, z zawodu behawiorystka i trenerka psów, szeroko i dogłębnie opowiada, jakim stworzeniem jest pies, jak myśli, jak się uczy, jak reaguje na otoczenie, jak można i należy z nim postępować, a jak nie wolno i dlaczego. Opisuje, czego będzie potrzebował pies, jakie są koszty jego utrzymania i jak posiadanie psa wpływa na codzienne życie. Są tutaj cenne wskazówki dla każdego, kto myśli o przygarnięciu psa i podchodzi do tego odpowiedzialnie. Polecamy wszystkim przyszłym opiekunom psów!

Odbiorcy:
? przyszli właściciele i opiekunowie psów,
? miłośnicy i właściciele psów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę,
? osoby związane zawodowo z psami (wolontariusze w schroniskach, trenerzy, opiekunowie).

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
? posiada przekrojową wiedzę o wszystkich aspektach posiadania i wychowania psa;
? uczy wrażliwości na zapotrzebowania naszych czworonożnych przyjaciół;
? będzie doskonałym podarunkiem dla każdego, kto myśli o przygarnięciu psa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.