Max Factor Creme Puff- Puder w kamieniu - 05 Translucent

Max Factor Creme Puff- Puder w kamieniu - 05 Translucent

  • Cena od: 19,99
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Max Factor Creme Puff- Puder w kamieniu - 05 Translucent

Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, co jest szczególnie istotne podczas lata i zimy.Dostępny w granatowym pudełeczku z puszystą gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru.
Zalety podkładu Creme Puff:# Creme Puff łączy zalety podkładu w kremie i pudru.# Puder przeznaczony do każdego rodzaju cery.# Dobrze kryjący, łatwo tuszuje niedoskonałości cery - możesz zwiększyć siłę krycia, zwilżając gąbkę do nakładania.# Zawiera filtry zabezpieczające skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.# Cera jest świeża, matowa i nie świeci się przez większość dnia.# Świetnie się nakłada i pięknie pachnie.# Podkład jest hypoalergiczny.

Max Factor Creme PuffPuder w kamieniuPojemność: 21 g

Puder Max Factor Creme Puff opracowano na bazie innowacyjnej formuły, która sprawia, że podkład trwale utrzymuje się na twarzy w takim stanie, w jakim został nałożony. Możesz bez obaw przebierać się, dotykać twarzy i całować, bez konieczności poprawiania makijażu. Nie pozostawi śladów na ubraniu i w innych niepożądanych miejscach.Puder jest kryjący, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie