Moje konto
  • Polar CS600X Polar CS600X
  • Polar CS600X Polar CS600X
  • Polar CS600X Polar CS600X
  • Polar CS600X Polar CS600X
  • Polar CS600X Polar CS600X
  • Polar CS600X Polar CS600X
  • Polar CS600X Polar CS600X

Polar CS600X

2 oferty z 2 sklepów

Producent Polar Przeznaczenie kolarstwo WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Trifit.pl

★★★★★
92 opinie

Sensor prędkości Polar W.I.N.D. CS600X

Sensor prędkości Polar W.I.N.D. CS600X

… prędkości W.I.N.D. CS600X z uchwytem serii CS zawiera aerodynamiczny i bardzo lekki sensor prędkości, który bezprzewodowo mierzy prędkość i dystans, a także uchwyt do zamocowania komputera treningowego do kierownicy lub mostka, zapewniając bezproblemowy odczyt danych. Mierzy aktualną, średnią i maksymalną prędkość Dane przesyłane bez zakłóceń pozwalają bardzo dokładnie oceniać …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Pulsometr monitor pracy serca CS600X Polar

Pulsometr monitor parcy serca CS600X Polar to doskonały pomocnik w planowaniu efektywnego treningu maksymalizacja osiągów dzięki sensorowi mocypoprawa techniki jazdyfunkcja wydajności jazdyoptymalizacja treninguoprogramowanie Polar ProTrainer

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPolar
Przeznaczeniekolarstwo

Lubisz biegać? Ten mały elektroniczny gadżet pomoże Ci monitorować stan swojego organizmu podczas wysiłku fizycznego. Poznaj specyfikację urządzenia Polar CS600X. Poznaj jego możliwości i podejmij decyzję, czy właśnie takiego pulsometru potrzebujesz.

Wprowadzenie

Puls czy inaczej nazywane tętno, to ruch naczyń tętniczych, które zależą od skurczów mięśnia sercowego. Tętno jest najlepszym wyznacznikiem obciążeń organizmu, nie tylko podczas ćwiczeń. Do mierzenia i kontrolowania pulsu najlepszy jest pulsometr, który nazywany bywa też tętnomierzem lub pulsomierzem. Różnorodność modeli pozwala dobrać model zarówno dla amatora jak osoby stale ćwiczącej. Najczęściej wybieranym rodzajem pulsometru jest ten klasyczny, a więc bazujący na specjalnym elektronicznym zegarku oraz sensorze przymocowywanym do klatki piersiowej. Drugim w kolejności popularności jest pulsometr jednocześciowy, który może przybrać formę klipsa na palec, obręczy na nadgarstek czy szyję.

Użytkowanie i porady

Tętnomierze czy pulsometry, jeśli wolimy tę nazwę, posiadają wiele wbudowanych funkcji. Klasyczne urządzenia tego typu posiadają zegar, stoper, timer. Podstawą są też liczniki kalorii czy kalendarz. Dodatkowo mogą posiadać podświetlenie ekranu, są w stanie zmierzyć ilość tłuszczu, przeliczyć dystans oraz przeanalizować go pod kątem treningu. W dobrych pulsometrach wszelkie dane można przerzucić do komputera, dzięki temu możliwa jest jeszcze głębsza analiza postępów. Waży niespełna 0.041 kg. Bez względu na model, każdy pulsometr powinien posiadać funkcję monitorowania parametrów organizmu z uwzględnieniem naszego HRmax. Puls maksymalny, inaczej - HRmax, to największa liczba uderzeń serca na minutę, którą można osiągnąć przy maksymalnym wysiłku. Wartość ta jest zależna od wieku, stopnia wytrenowania, a nawet rodzaju aktywności. Swoje HRmax, można samemu obliczyć według wzoru, jednak najlepiej jest zrobić to podczas badań pod okiem specjalisty. Dobry sprzęt, przy zbliżaniu się do naszej granicy HRmax, powiadomi nas o tym dźwiękiem ostrzegawczym. Dobry pulsometr powinien umożliwić także wprowadzenie też dolnej wartości, HRmin. Wartość ta powinna być ciągle przekroczona, aby trening przynosił jakiekolwiek efekty.

Podsumowanie

Pulsometr przyda się każdemu, kto decyduje się na uprawianie sportu. Jeśli dopiero zaczynamy naszą przygodę z regularnym treningiem, nie potrzebujemy sprzętu za 1000 złotych. Szukajmy urządzenia wytrzymałego i z dokładną specyfikacją techniczną, po to aby miał najpotrzebniejsze funkcje, o których pisaliśmy wyżej. Czyli, by posiadał opcję monitorowania pulsu maksymalnego. Pulsometr Polar CS600X to urządzenie, które łączy świetny stosunek jakości do ceny. Posiada wszystkie funkcje, które mieć musi dobre urządzenie tej klasy. Jest więc gadżetem, który będzie odpowiedzią na potrzeby wielu użytkowników - i może właśnie Ciebie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też