Menu

Klarstein All-U-Can grill raclette 4 w 1 pancake naleśnikikamienna płyta 8 osób

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Grill raclette Klarstein All-U-Can sprawi, że kolejny wieczór rodzinny czy też przyjęcie staną się niezapomnianym przeżyciem kulinarnym. Aż osiem osób może korzystać wspólnie z jego czterech funkcji, miło spędzając wieczór na przygotowaniu potraw i wspólnym biesiadowaniu.

Skorzystaj z małych patelni raclette i łącz komponenty według upododbań, a następnie zapiekaj je z serem pod 1500-watową nagrzewnicą. Dzięki temu nie musisz łamać sobie głowy, czym podjąć gości, ponieważ każdy otrzyma dokładnie to, co lubi.

Po prostu ustaw na stole wybrane elementy i niech sie inicjuje zabawa. Szczególną cechą grilla All-U-Can są jego trzy wymienne płyty grillowe, które należy umieścić na wsporniku nad nagrzewnicami: na kamiennej płycie, neutralnej smakowo, można grillować mięso, warzywa albo owoce z niską zawartością tłuszczu, bez obawy o przywieranie.

Dwie płyty aluminiowe pokryte antyadhezyjną warstwą proponują możliwość zwykłego grillowania na żebrowanej powierzchni rozbratla, kiełbasek i steków też wspólnego przygotowywania na słodko przeróżnego rodzaju naleśników.

W tym celu płyta do naleśników dysponuje sześcioma małymi formami, a płyta grillowa formą dużą. Po wypełnieniu ich płynnym ciastem dostaje sie zgrabne naleśniki. Przełącznik obrotowy pozwala na regulację temperatury w sposób płynnny, a dioda oznajmia pracę sprzętu.

Owalny kształt grilla raclette Klarstein All-U-Can jest nie tylko miły w dodatku sprzyja pozytywnym relacjom przy stole. Aby przyjemnośc nie kończyła się na jedzeniu, patelenki i płyty grillowe pokryto nieprzywierającą warstwą, co znacznie ułatwia ich umycie.

dostępne barwy: czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.