Menu

Klarstein Chateaubriand grill-raclettepłyta kamienna 1200W

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Wielelofunkcyjny grill-raclette Klarstein Chateaubriand 5050 to prawdziwy talent w dziedzinie kreowania smakołyków, pozwalający przyjemnie spędzić czas wspólnego biesiadowania.. Potrawy z sera, warzyw i innych składników można przyrządzać jednocześnie przy pomocy 8 patelenek raclette wsuwanych z obu stron, jak też grillować je na płycie wierzchniej.

Przestrzeń pod półką na raclette może służyć do gotowania z wykorzystaniem mniejszej ilości ciepła albo do odstawiania opróżnionych patelenek. Spora powierzchnia grillowa składa się po połowie z naturalnego kamienia, a także z płyty do grillowania pokrytej powierzchnią wytrzymałą na przywieranie.

dzięki czemu przygotowane w adekwatny sposób smakołyki zachowują wartości odżywcze. Płyta grillowa rozgrzewa się wyjątkowo szybko. Wyjątkowo korzystnie nadaje się do mięsa, ryb, warzyw i grzybów. Pokryta nieprzywierającą warstwą, pozwala na grillowanie niskotłuszczowe i jest łatwa do czyszczenia.

Z kolei kamień naturalny równomiernie się rozgrzewa i długo trzyma ciepło. W dodatku można na nim piec chrupiące pieczywo i mini-pizze. Płytę do grillowania można łatwo zdjąć, tworzyjąc tym samym przestrzeń do kreowania pysznych szaszłyków.

8 dołączonych metalowych szpikulców namawia do obłożenia ich wybranymi składnikami i umieszczenia w przewidzianych wycięciach. Klarstein grill-raclette sprawi, iż każdy wyczyn kulinarny zostanie uwieńczony sukcesem.

Dotyczy to zarówno potraw z raclette, płyty grillowej, płyty granitowej jak też grilla do szaszłyków. Umieszczone z boku drewniane uchwyty pozwalają na bezpieczne korzystanie i przenoszenie gorącego sprzętu.

Czyszczenie Chateaubriand 5050 jest nieskomplikowane. Po ochłodzeniu, wyjmowaną płytę granitową, płytę grillową i półkę pośrednią można prosto umyć przy użyciu wody i zwykłych detergentów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.