Menu

Sony CDX-G1300

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Moc basu w trybie EXTRA BASS™ Przycisk EXTRA BASS™ sprawia, że niskie tony utworu stają się jeszcze głębsze. Technika wzmacnia dźwięk, zapewniając głęboki, solidny bas. Wystarczy nacisnąć ten przycisk, żeby włączyć tryb i poczuć intensywny dźwięk.

dopasowuj dźwięk za pomocą 10-pasmowego korektora przystosuj odtwarzanie dźwięku do swych własnych potrzeb za sprawą 10-pasmowego korektora. Przesuwaj suwaki, żeby stworzyć własną przestrzeń dźwiękową, albo wybierz jedno z dziesięciu wstępnie zaprogramowanych ustawień.

Nowy tryb karaoke redukuje częstotliwości wokalne, dzięki temu możesz śpiewać do ulubionej muzyki podczas jazdy. Wbudowany odtwarzacz CD daje więcej opcji odtwarzania Włóż do napędu dowolną płytę kompaktową i odtwarzaj muzykę z domowej serii.

Czytelny ekran LCD VA wyświetlacz VA jest zawsze czytelny dzięki szerszemu kątowi widzenia i nawet 5-krotnie wyższemu kontrastowi niżeli w konwencjonalnych ekranach. Podłącz urządzenie przenośne za pomocą przewodu USB Podłącz odtwarzacz MP3 do przedniego portu USB radioodtwarzacza, by uzyskać dostęp do swej podręcznej biblioteki muzycznej.

Dobierz głośniki Sony, żeby uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku Chcesz rozbudować swój system? Wybierz pełnozakresowe głośniki Sony z linii FB. Stanowią one uzupełnienie układu EXTRA BASS™ w odbiorniku, gwarantując bogaty i potężny dźwięk.

Posłuchaj plików FLAC wysokiej jakości FLAC to format plików, który w przeciwieństwie do MP3 kompresuje sygnał audio bez utraty jakość dźwięku. Podłącz urządzenie do przedniego portu USB, by odtwarzać pliki FLAC i cieszyć się najwyższą jakością muzyki.

Protokół AOA 2.0 pozwala odtwarzać muzykę z aplikacji w smartfonie Gniazdo USB jest zgodne z protokołem Android Open Accessory 2.0. Oznacza to, że za jego pomocą można odtwarzać dowolną muzykę zgodną z Twoim smartfonem Android, a także zainstalowanymi na nim aplikacjami.

wystarczy podłączyć smartfon do przedniego portu USB i przeglądać listy odtwarzania na ekranie smartfonu. Wzmacniacz o mocy 4 × 55 W da czysty i mocny bas wbudowany wzmacniacz o mocy 4 × 55 W × 4 (maks.

przy 4 omach) / 4 × 20 W (RMS przy 4 omach) gwarantuje dźwięk o istotnie wysokiej głośności. Zsynchronizowane z dźwiękiem podświetlenie rozszerza radość ze słuchania muzyki Światła zmieniają kolor i pulsują w rytmie utworów....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.