Menu

AEG MRC 4157

Cechy produktu

  • Producent AEG 
  • Rodzaj radia analogowe 

Opis

Jeśli ciężko Ci rano wstawać z łóżka, wypróbuj to radio z zegarem MRC 4157 firmy AEG! Pobudka na dźwięk jakiejś wesołej piosenki to rewelacyjny sposób na rozpoczęcie dnia! To radio z zegarem umożliwia zaprogramowanie 20 stacji (20 x FM / 20 x AM) i jest zaopatrzone w cyfrowy ekran częstotliwości, a także antenę dipolową dla ulepszonego odbioru.

na dodatek ma funkcje budzika i drzemki. Dzięki możliwości zamontowania tego radia z zegarem na ścianie nie da się w żaden sposób nie wstać z łóżka, gdy budzik zadzwoni gdzieś poza Twoim zasięgiem. Dzięki wielkiemu 24-godzinnemu wyświetlaczowi LED i 2-stopniowemu minutnikowi zawsze będziesz wiedzieć, która jest godzina.

w sytuacji awarii prądu możesz włożyć baterie (brak w pakiecie) i aktywować stan czuwania. Na dodatek radio z zegarem ma wejście USB do celów klasycznego ładowania smartfonów (brak w zestawie).

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.