Menu

AEG SRC 4321

Cechy produktu

  • Producent AEG 

Opis

:


Radiobudzik AEG SRC 4321 iPod
wyświetlacz LCD alarm
R
Radiobudzik z zastosowaną stacją dokującą do iPoda, ma tuner radiowy i ekran w technologii LCD. Oferuje 2 alarmy budzenia, budzenie radiem lub muzyką z iPoda.


Zakres dostawy
Radiobudzik AEG SRC 4321

pakiet nie ma baterii, pilota, zasilacza - należy je zamówić oddzielnie.Zamieszczone zdjęcia posiadają charakter poglądowych. Wygląd przedmiotu w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od tego na zdjęciach. IPod i pilot nie jest objęty dostawą.

fotografie z aukcji są zdjęciami producenta lub robione pod zamówienie dla naszej producenta . Zabronione jest ich kopiowanie, używanie oraz powielane bez naszej zgody!


Radio
R?dzaj radia Analogowe
Zakresy UKF
techniczne
Zasilanie Baterie/sieć, należy zamówic oddzielnie
rodzaj baterii Info 2xAAA należy zamówic oddzielnie
Zastosowa?e technologie Made for iPod
Inne Stacja dokująca do iPoda, wyświetlacz LCD
Funkcje
Zegar TAK
Timer TAK
Drzemka TAK
ilość alarmów 2
Budzenie radiem TAK
wykorzystane technologie PLL
odcień Czarny

posiada ryski i zarysowania.

KD
artykuł Refurbished,kl.2
Określenie to oznacza oryginalny towar, który pozostał zwrócony do sklepu w niedługim czasie po zakupie z powodów innych niżeli usterki techniczne. W większości przypadków artykuł refurbished jest ulepszony niż nowy sprzęt dzięki przeprowadzonym na nim rygorystycznym testom.
głównie są to produkty, które :
a. Zostały wystawione jako pokazowe w sklepach detalicznych;
b. Pozostały zwrócone do sklepu w ramach tzw.gwarancji zadowolenia, bez podania przyczyny (tak jak u nas przy zakupach na odległość );
c. Mogą posiadać znikome ryski lub otarcia przez co nie mogą zostać sprzedane jako artykuł nowy przez producenta;
d. Opakowanie lub sam produkt zostały uszkodzone w trakcie transportu ( marka wymienia wtedy brakujące części na nowe!).
Wszystkie produkty są poddawane rygorystycznemu systemowi kontroli jakości, naprawiane w razie potrzeby z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów i pakowane w oryginalne opakowanie lub przepakowywane w opakowanie zastępcze .
Wszystkie produkty z naszych aukcji objęte są 90 dniową gwarancją naszej firmy chyba że w opisie przedmiotu został znacznie podany inny okres gwarancji!Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.