Moje konto
  • Grundig Sonoclock 890 Grundig Sonoclock 890
  • Grundig Sonoclock 890 Grundig Sonoclock 890
  • Grundig Sonoclock 890 Grundig Sonoclock 890
  • Grundig Sonoclock 890 Grundig Sonoclock 890

Grundig Sonoclock 890

7 ofert z 7 sklepów

Producent Grundig WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Grundig Sonoclock 890 baza radiowa UKW Wysyłka za darmo od 299 zł!

kolory srebrnytworzywo aluminiumradio UKW takpresets 10funkcja budzika takBateria/zasilanie bateryjne takzasilanie z sieci takeingebaute Antenne takwłącznik i wyłącznik tak

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
4001 opinii

Radiobudzik GRUNDIG SONOCLOCK 890

Radiobudzik GRUNDIG SONOCLOCK 890

Radiobudzik GRUNDIG SONOCLOCK 890

Dostępny od ręki  ✓

Conrad.pl

★★★★☆
3982 opinie

Radio do zabudowy, Grundig Sonoclock 890, obudowa z blachy aluminiowej wysokiej jakości

Radio do zabudowy, Grundig Sonoclock 890, obudowa z blachy aluminiowej wysokiej jakości

Kuchenne radio do zabudowy z syntezatorem częstotliwości PLL

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentGrundig

Śpisz "jak zabity"? Jest to przyczyną Twoich spóźnień do pracy czy szkoły? Może więc warto zainwestować niewielkie pieniądze w porządny radiobudzik? Na przykład model Sonoclock 890 od Grundig?

Wprowadzenie

Do budzenia używamy teraz najczęściej alarmów w smartfonach czy telefonach komórkowych. Niestety, urządzenia te szybko się rozładowują. W ciągu nocy poziom baterii może spaść do zera i telefon po prostu się wyłączy. Wtedy ustawiony alarm nie obudzi nas o żądanej godzinie. Jeśli funkcja budzenia w naszym urządzeniu nie zadziała, najpewniej spóźnimy się do pracy czy szkoły, a to może mieć dla nas różne nieprzyjemne konsekwencje. Możemy jednak tego uniknąć. Wystarczy zamiast telefonu czy smartfonu, wybrać do budzenia normalny budzik. Urządzenie to nigdy się bez powodu nie wyłączy ani nie zawiesi. To prosty i pewny sprzęt.

Funkcje

Taki budzik, czy właściwie radiobudzik bo jest zintegrowany z radiem, nie tylko obudzi Cię rano, ale także umili poranne wstawanie. Obecnie, budziki już nie przypominają dużych analogowych zegarków na nóżkach (chociaż i takie formy się zdarzają). Teraz standardem jest modna forma, duży wyświetlacz pokazujący godzinę i datę, a także dodatkowe informacje pozyskiwane za pomocą RDS. Podstawą jest także radio FM. Radiobudzik posiada opcję drzemki, dzięki której możemy przedłużyć swoje leniuchowanie o kilka, do kilkunastu minut, w zależności od ustawień. "Drzemka" jest podstawową opcją, w którą są zaopatrzone nowe budziki. Oczywiście dzięki opcji radia FM, nie musi nas budzić nieprzyjemny dźwięk brzęczyka. Możemy ustawić budzenie za pomocą ulubionej stacji radiowej lub wybranej piosenki z płyty (jeśli nasz radiobudzik odtwarza płyty CD). Formy takich urządzeń bywają bardzo różne. Od prostych, klasycznych po fikuśne i nowocześnie wyglądające bryły i kształty. Zawsze jednak posiadają wygodny w korzystaniu wyświetlacz oraz nóżki bądź podstawkę, dzięki którym możemy ustawić urządzenie na stoliczku czy szafce. Radiobudziki cechują się niezawodnością. Nie ma w nich systemów operacyjnych ani skomplikowanych aplikacji, które są w stanie w ciągu kilku godzin rozładować akumulator czy zawiesić sprzęt. To proste, funkcjonalne urządzenie do budzenia i słuchania muzyki. Jego atutem jest też niska cena, a także wygląd, który może dodawać charakteru sypialni.

Podsumowanie

Nasz stan po obudzeniu się rano, często zależy od ilości snu oraz tego co robiliśmy poprzedniego dnia. Czasami jednak śpi nam się tak dobrze, że możemy przespać coś ważnego. W takich przypadkach (i wszystkich innych), przydaje się dobry i niezawodny budzik, jak na przykład Grundig Sonoclock 890. Jeśli chcesz mieć pewność, że rano wstaniesz o właściwej porze, postaw na urządzenie stworzone specjalnie do budzenia. Łatwe w obsłudze, tanie w zakupie i funkcjonalne na co dzień.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Bardzo dobry odbiornik radiowy, prosty w obsłudze,czysty dźwięk - polecam ★★★★☆
Robert
2013-03-11
nowoczesny wygląd ,możliwość zamocowania pod szafką kuchenną ,przyciski z zaprogramowanymi stacjami ★★★★☆
Gosia
2013-10-11
super radio w super cenie, POLECAM !!! ★★★★★
Pyradox
2013-10-15
Bardzo dobry! Spełnia moje oczekiwania, w kuchni znakomity ★★★★★
yogi66
2013-03-18
Bardzo dobry odbiór, czysty dźwięk, estetyczny , zgrabny wygląd. Bardzo dobre radio do montażu pod szafkami kuchennymi. ★★★★☆
Teresa
2013-06-24
Produkt jest ogólnie znany i oceniony ponżej. ★★★★☆
Zbigniew
2013-07-16
ZAKUPIŁAM RADIO PODWIESZANE GRUNDIG 890, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKUPU BARDZO DOBRY SPRZĘT , ŁADNY WYGLĄD SOLIDNIE WYKONANY,REWELACYJNIE GRA /W OGÓLE NIE CHARCZY/.POLECAM !!! ★★★★★
BEATA
2013-05-26
nowoczesny wygląd ,możliwość zamocowania pod szafką kuchenną ,przyciski z zaprogramowanymi stacjami ★★★★☆
Gosia
2013-10-11
super radio w super cenie, POLECAM !!! ★★★★★
Pyradox
2013-10-15

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też