Menu

Sangean RCR-22

Cechy produktu

  • Producent Sangean 

Opis

Opierając się na pokaźnym sukcesem i dzięki wieloletniemu doświadczeniu z wieloma urządzeniami rcr-1 i rcr 2 jest skierowana w sangean z nowym, model rcr-22,realne są nad wyraz jeszcze ulepszeń. Nami najpierw sprawdzić w stosunku do poprzedników istotnie zagwarantuje wysoką jakość dźwięku na, dzięki czemu stanowi istotnie podczas przyłączenie MP3 payers podłączenia rcr22 dochodzi do noszenia. Mierząc od rozmiar jest już nad wyraz atramentowych, takie jak poprawnie niepokaźny zegar radio ostrza może. Na odbiór jest & # 150; takie jak w przypadku wszelkich maszyn sang eans producenta świetnie się do nich. W ten sposób można pozytywne właściwości modeli rcr-1 i rcr-2 zostały oczywiście przyjęte: zegar czas jest wskazywany przy pomocy jedna DCF77 radiowy zegar samoczynnie gestellt und pokazuje dodatkowo po upływie przekształcenie lato na czas zimowy (albo odwrotnie) za każdym razem absolutnie skrupulatnie odmierzający czas. Czas wekach to wpisywanie programowalne, dzięki temu można korzystać w weekendy ausschlafen, bez konieczności ponoszenia przypadkowo pokrywy.
Jasność obrazu na wyświetlaczu jest przełączalna: można używać w sytuacji jedno-lub naładowania urządzenia przełączania ciemnych i jasnych wyodrębnionie poziomu, przy czym ciemne, którą zapewnia regulator płynnie można związać je do własnych preferencji. Jest wizualne i dźwiękowe realizowane dostępne dzięki jednej Hum stają się coraz głośniejszy dźwięk, lub przez wstępnie zaprogramowanych stacji radiowych, tak, jak i z głośności Hum producenta, dzięki której można w prosty sposób rcr22 budzi, nie można wybrać. Jest radio budzi się z ostatnio ustawione gatunków grubość wkręta. Białe wzornictwo oraz wysokiej jakości wykonanie wysokiej jakości odpowiadają aktualnym trendom ruchy i różnią się pomiędzy sobą czas kojący przez większość innych radio weckern.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.