Moje konto
  • Sencor SRC 320 Sencor SRC 320
  • Sencor SRC 320 Sencor SRC 320
  • Sencor SRC 320 Sencor SRC 320

Sencor SRC 320

0 ofert z 0 sklepów

Producent Sencor WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Sencor

Popularne produkty z kategorii Radiobudziki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSencor

Śpisz "jak zabity"? Masz przez to problemy z porannym wstawaniem? Może więc warto zainwestować niewielkie pieniądze w porządny radiobudzik? Na przykład model SRC-320 od Sencor?

Wprowadzenie

Do budzenia używamy teraz najczęściej alarmów w smartfonach czy telefonach komórkowych. Niestety, urządzenia te szybko się rozładowują. W ciągu nocy poziom baterii może spaść do zera i telefon po prostu się wyłączy. Wtedy ustawiony alarm nie obudzi nas o żądanej godzinie. Problem pojawia się, gdy z powodu takiej awarii lub rozładowania urządzenia, rano zaśpimy i w konsekwencji, spóźniamy się do pracy lub szkoły, pokazując się w nie najlepszym świetle. Możemy jednak tego uniknąć. Wystarczy zamiast telefonu czy smartfonu, wybrać do budzenia normalny budzik. Urządzenie to nigdy się bez powodu nie wyłączy ani nie zawiesi. To prosty i pewny sprzęt.

Funkcje

Radiobudzik to urządzenie bardzo proste, zaopatrzone w najważniejsze funkcje z których, co najistotniejsze, będziemy często korzystać. Obecnie, budziki już nie przypominają dużych analogowych zegarków na nóżkach (chociaż i takie formy się zdarzają). Teraz standardem jest modna forma, duży wyświetlacz pokazujący godzinę i datę, a także dodatkowe informacje pozyskiwane za pomocą RDS. Podstawą jest także radio FM. Radiobudzik posiada opcję drzemki, dzięki której możemy przedłużyć swoje leniuchowanie o kilka, do kilkunastu minut, w zależności od ustawień. "Drzemka" jest podstawową opcją, w którą są zaopatrzone nowe budziki. Oczywiście dzięki opcji radia FM, nie musi nas budzić nieprzyjemny dźwięk brzęczyka. Możemy ustawić budzenie za pomocą ulubionej stacji radiowej lub wybranej piosenki z płyty (jeśli nasz radiobudzik odtwarza płyty CD). Formy takich urządzeń bywają bardzo różne. Od prostych, klasycznych po fikuśne i nowocześnie wyglądające bryły i kształty. Zawsze jednak posiadają wygodny w korzystaniu wyświetlacz oraz nóżki bądź podstawkę, dzięki którym możemy ustawić urządzenie na stoliczku czy szafce. Radiobudziki cechują się niezawodnością. Nie ma w nich systemów operacyjnych ani skomplikowanych aplikacji, które są w stanie w ciągu kilku godzin rozładować akumulator. Tego z resztą w wielu modelach także nie uświadczymy. Najczęściej są one zasilane z prądu sieciowego. Jego atutem jest też niska cena, a także wygląd, który może dodawać charakteru sypialni.

Podsumowanie

Nasz stan po obudzeniu się rano, często zależy od ilości snu oraz tego co robiliśmy poprzedniego dnia. Czasami jednak śpi nam się tak dobrze, że możemy przespać coś ważnego. W takich przypadkach (i wszystkich innych), przydaje się dobry i niezawodny budzik, jak na przykład Sencor SRC-320. Jeśli chcesz mieć pewność, że rano wstaniesz o właściwej porze, postaw na urządzenie stworzone specjalnie do budzenia. Łatwe w obsłudze, tanie w zakupie i funkcjonalne na co dzień.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też