Menu

Sony ICF-C1

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Rodzaj radia cyfrowe 

Opis

Radiobudzik SONY ICFC1PJ Radiobudzik z cyfrowym tunerem FM/AM, wielkim wyświetlaczem diodowym LED, głośnikiem monofonicznym oraz zaimplementowanym projektorem godziny. Projekcja godziny Ten radiobudzik pozwala na projekcję godziny na ścianę albo sufit. Dzięki regulacji kąta i ostrości wyszczególnionie godziny znajduje się zawsze we właściwym miejscu i jest nadzwyczajnie widoczne. Tuner cyfrowy Ręczne nastawianie stacji radiowych nie jest wygodne. Tuner cyfrowy umożliwia szybkie nastawianie ulubionych stacji radiowych i zaprogramowane 10 z nich w pamięci (FM: 5 i AM: 5). Ładowarka do telefonu Radiobudzik jest wyposażony w port USB asygnowany do ładowania smartfona. Nie ma więc obaw o wyczerpanie się akumulatora. Brak zasilania to nie problem To urządzenie obudzi Cię w każdych okolicznościach! Budzik włącza się o zaprogramowanej godzinie nawet przy braku zasilania. Progresywne funkcje alarmu Radiobudzik pozwala na dobór dwóch ustawień budzika. Zezwala na finezyjne budzenie radiem lub miłymi dźwiękami natury. Użytkownik ma jeszcze do dyspozycji funkcję narastającej głośności budzika i przedłużanej drzemki. Stylowy wygląd wytworny wygląd, dopracowany na wysoki lśnienie wyświetlacz... To urządzenie z całą pewnością będzie pasować do wystroju sypialni. Komfortowe urządzenie dostosowywana jasność ekranu zagwarantuje czytelność wyświetlacza, a automatyczna zmiana czasu na letni w dodatku ułatwia obsługę. Zapasowe zasilanie z baterii samoczynne ustawianie czasu przy pierwszym włączeniu, możliwość zachowania ustawień zegara choćby przy braku zasilania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Tomasz Olczyk - Wystawiona 5 miesięcy temu
Spodobał mi się ten radiobudzik i jego kształt. Wpadłem na niego przypadkiem i pomyślałem że to ciekawe rozwiązanie do sypialni. Nie wiem tylko jednej rzeczy: czy kiedy wyłączą prąd, to po włączeniu alarm zadziała o zaprogramowanej godzinie? Ktoś wie, czy to zadziała? Podaję link, chodzi o ten model: https://tinyurl.com/y7a7lddm

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.